- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (508)
AGD (25)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (154)
Komputery i tablety (879)
Smartfony i zegarki (704)
Foto i kamery (42)
Gaming (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak, Ryba |
| Waga: | 5.2 kg |
| Skład: | Ryby i produkty rybne, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Drożdże, Ekstrakty roślinne... |
| Składniki analityczne: | Białko 8.5%, Materia nieorganiczna 1.8%, Wilgotność 83%, Włókno surowe 0.4%, Zawartość tłuszczu 4.2% |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Jod (bezwodny jodan wapnia), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 52 |
| Waga [g]: | 5200 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Drób z marchewką i groszkiem, Kurczak z ziemniakami, Ryba z marchewką, Wołowina z wątróbką oraz marchewka z groszkiem |
| Waga: | 4.42 kg |
| Skład: | Drób 14%, Kurczak 14%, Ryby i produkty rybne, Wołowina 6%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego... |
| Składniki analityczne: | Białko 7%, Roślinne ekstrakty białkowe, Materia nieorganiczna 1.3%, Wilgotność 83.5%, Włókno surowe 0.4%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Jod (jodan wapnia, bezwodny), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 52 |
| Waga [g]: | 4420 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Senior |
|---|---|
| Smak: | Drób, Wołowina z wątróbką |
| Waga: | 5.2 kg |
| Skład: | Drób 14%, Wołowina 6%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Wątróbka wieprzowa 9%... |
| Składniki analityczne: | Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 4.7%, Białko 8.4%, Guma kasja... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Jod (jodan wapnia, bezwodny), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 52 |
| Waga [g]: | 5200 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Senior |
|---|---|
| Smak: | Drób, Jagnięcina i wątróbka, Kurczak, Wołowina z wątróbką |
| Waga: | 9.6 kg |
| Skład: | Drób 14%, Kurczak 14%, Jagnięcina 6%, Wołowina 6%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Wątróbka wieprzowa 9%... |
| Składniki analityczne: | Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 4.7%, Białko 8.4%, Guma kasja... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Jod (jodan wapnia, bezwodny), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 96 |
| Waga [g]: | 9600 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Senior |
|---|---|
| Smak: | Drób, Jagnięcina i wątróbka, Kurczak, Wołowina z wątróbką |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Drób 14%, Kurczak 14%, Jagnięcina 6%, Wołowina 6%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Wątróbka wieprzowa 9%... |
| Składniki analityczne: | Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 4.7%, Białko 8.4%, Guma kasja... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Jod (jodan wapnia, bezwodny), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 48 |
| Waga [g]: | 4800 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Senior |
|---|---|
| Smak: | Drób, Jagnięcina i wątróbka, Kurczak, Wołowina z wątróbką |
| Waga: | 14.4 kg |
| Skład: | Drób 14%, Kurczak 14%, Jagnięcina 6%, Wołowina 6%, Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, Wątróbka wieprzowa 9%... |
| Składniki analityczne: | Roślinne ekstrakty białkowe, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 4.7%, Białko 8.4%, Guma kasja... |
| Witaminy i minerały: | Cynk (siarczan cynku, jednowodny), Jod (jodan wapnia, bezwodny), Mangan (siarczan manganawy, jednowodny)... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 144 |
| Waga [g]: | 14400 |
Wartość poza zestawem:
323,64 zł
| Rodzaj: | Zestaw patelni i garnków |
|---|---|
| garnek 1.2 l, garnek 1.7 l, garnek 2.2 l, patelnia 1.7 l | |
| 24 | |
| Powłoka wewnętrzna: | Powłoka nieprzywierająca TitanPro |
| Rodzaj: | Zestaw patelni i garnków |
|---|---|
| garnek 2.5 l, garnek 4.1 l, garnek 6.1 l, patelnia 1 l, patelnia 2.3 l | |
| 28 | |
| Powłoka wewnętrzna: | Powłoka nieprzywierająca TitanPro |
| Autor: | Nicki Greenberg |
|---|---|
| Język wydania: | Polski |
| Tematyka: | Bajka |
| Okładka: | Twarda |
| Przedział wiekowy: | 9+ |
| Seria: | brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj: | Płyn do mycia szyb / luster |
| Pojemność [l]: | 5 |
| Informacje: | Działanie żrące |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj: | Lakier do stempli |
| Zawartość zestawu: | 1x lakier do stempli |
| Pojemność [ml]: | 10 |
| Odcień: | Zielony |
| Kod producenta: | Lakier do stempli |
| Właściwości: | mocno napigmentowany, doskonała konsystencja, łatwa aplikacja |
| Dodatkowe informacje: | ... |