- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (508)
AGD (25)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (154)
Komputery i tablety (879)
Smartfony i zegarki (704)
Foto i kamery (42)
Gaming (54)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady i łosoś |
| Waga: | 13.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Owady 20%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Łuski babki płesznik, Mączka chleba świętojańskiego, Mąka grochowa... |
| Składniki analityczne: | Hydrolizowane białko rybne, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 15%, Białko 30%, Popiół surowy... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.9%, Magnez 0.15%, Minerały, Potas 0.8%, Sód 0.45%, Wapń 1.35% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
Wartość poza zestawem:
359,55 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Soczewica |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Łuski i nasiona babki płesznik 0.1%, Suszona czerwona soczewica 10%, Hydrolizowane drożdże, Ryż |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko roślinne, Zawartość tłuszczu 9%, Olej roślinny... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.65%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady i łosoś |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Owady 20%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Łuski babki płesznik, Mączka chleba świętojańskiego, Mąka grochowa... |
| Składniki analityczne: | Hydrolizowane białko rybne, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 15%, Białko 30%, Popiół surowy... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.9%, Magnez 0.15%, Minerały, Potas 0.8%, Sód 0.45%, Wapń 1.35% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady i kaczka |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Aronia, Drożdże 4%, Korzeń lukrecji, Mielony korzeń cykorii 0.1%, Mięta pieprzowa, Owoce 0.1%, Owady 10%, Borówki... |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 5.7%, Suszone białko kacze 10%, Włókno buraczane, Włókno surowe 2.2%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.75%, Magnez 0.12%, Minerały, Potas 0.5%, Sód 0.35%, Wapń 1% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
Wartość poza zestawem:
216,60 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Owady |
| Waga: | 27 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Owady 10%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Mąka grochowa, Ziemniaki |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 12%, Mączka chleba świętojańskiego, Popiół surowy 6.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.12%, Mangan, Miedź, Potas 0.85%, Selen, Sód 0.45%, Tauryna, Wapń 0.9%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
Wartość poza zestawem:
697,50 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady i kaczka |
| Waga: | 27 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Aronia, Drożdże 4%, Korzeń lukrecji, Mielony korzeń cykorii 0.1%, Mięta pieprzowa, Owoce 0.1%, Owady 10%, Borówki... |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 5.7%, Suszone białko kacze 10%, Włókno buraczane, Włókno surowe 2.2%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.75%, Magnez 0.12%, Minerały, Potas 0.5%, Sód 0.35%, Wapń 1% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
Wartość poza zestawem:
595,17 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Ziemniaki i groszek |
| Waga: | 27 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Mąka grochowa 17%, Owoce 0.1%, Suszone ziemniaki 17.5%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Mielony korzeń cykorii... |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko roślinne, Zawartość tłuszczu 14%, Olej roślinny... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.65%, Magnez 0.09%, Minerały, Potas 0.7%, Sód 0.45%, Wapń 0.85% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 9 |
Wartość poza zestawem:
745,92 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Owady |
| Waga: | 18 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.6 |
| Skład: | Mączka z grochu, Owady 20%, Owoce 0.1%, Suszone bataty 20%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Suszone ziemniaki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Białko ziemniaczane, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 16%, Popiół surowy 6.9%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.7%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
Wartość poza zestawem:
479,94 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady i kaczka |
| Waga: | 18 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Aronia, Drożdże 4%, Korzeń lukrecji, Mielony korzeń cykorii 0.1%, Mięta pieprzowa, Owoce 0.1%, Owady 10%, Borówki... |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 5.7%, Suszone białko kacze 10%, Włókno buraczane, Włókno surowe 2.2%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.75%, Magnez 0.12%, Minerały, Potas 0.5%, Sód 0.35%, Wapń 1% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Owady |
| Waga: | 18 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Owady 10%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Mąka grochowa, Ziemniaki |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 12%, Mączka chleba świętojańskiego, Popiół surowy 6.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.12%, Mangan, Miedź, Potas 0.85%, Selen, Sód 0.45%, Tauryna, Wapń 0.9%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
Wartość poza zestawem:
465,00 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Ziemniaki i groszek |
| Waga: | 18 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Mąka grochowa 17%, Owoce 0.1%, Suszone ziemniaki 17.5%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Mielony korzeń cykorii... |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko roślinne, Zawartość tłuszczu 14%, Olej roślinny... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.65%, Magnez 0.09%, Minerały, Potas 0.7%, Sód 0.45%, Wapń 0.85% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
Wartość poza zestawem:
497,28 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady i kaczka |
| Waga: | 4.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Aronia, Drożdże 4%, Korzeń lukrecji, Mielony korzeń cykorii 0.1%, Mięta pieprzowa, Owoce 0.1%, Owady 10%, Borówki... |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 5.7%, Suszone białko kacze 10%, Włókno buraczane, Włókno surowe 2.2%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.75%, Magnez 0.12%, Minerały, Potas 0.5%, Sód 0.35%, Wapń 1% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Soczewica |
| Waga: | 4.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Łuski i nasiona babki płesznik 0.1%, Suszona czerwona soczewica 10%, Hydrolizowane drożdże, Ryż |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko roślinne, Zawartość tłuszczu 9%, Olej roślinny... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.65%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady i łosoś |
| Waga: | 4.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Owady 20%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Łuski babki płesznik, Mączka chleba świętojańskiego, Mąka grochowa... |
| Składniki analityczne: | Hydrolizowane białko rybne, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 15%, Białko 30%, Popiół surowy... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.9%, Magnez 0.15%, Minerały, Potas 0.8%, Sód 0.45%, Wapń 1.35% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Owady |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.6 |
| Skład: | Mączka z grochu, Owady 20%, Owoce 0.1%, Suszone bataty 20%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Suszone ziemniaki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Białko ziemniaczane, Tłuszcz drobiowy, Zawartość tłuszczu 16%, Popiół surowy 6.9%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Cynk (uwodniony glicynowy chelat cynku (postać stała)), D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.7%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Owady i kaczka |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Aronia, Drożdże 4%, Korzeń lukrecji, Mielony korzeń cykorii 0.1%, Mięta pieprzowa, Owoce 0.1%, Owady 10%, Borówki... |
| Składniki analityczne: | Białko 20%, Oleje i tłuszcze, Popiół surowy 5.7%, Suszone białko kacze 10%, Włókno buraczane, Włókno surowe 2.2%... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.75%, Magnez 0.12%, Minerały, Potas 0.5%, Sód 0.35%, Wapń 1% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Monoproteinowa |
|---|---|
| Smak: | Owady |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.2 |
| Skład: | Owady 10%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Mąka grochowa, Ziemniaki |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Oleje i tłuszcze, Zawartość tłuszczu 12%, Mączka chleba świętojańskiego, Popiół surowy 6.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, L-karnityna, Magnez 0.12%, Mangan, Miedź, Potas 0.85%, Selen, Sód 0.45%, Tauryna, Wapń 0.9%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Ziemniaki i groszek |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Mąka grochowa 17%, Owoce 0.1%, Suszone ziemniaki 17.5%, Częściowo hydrolizowane drożdże, Mielony korzeń cykorii... |
| Składniki analityczne: | Białko 22%, Białko ziemniaczane, Hydrolizowane białko roślinne, Zawartość tłuszczu 14%, Olej roślinny... |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.65%, Magnez 0.09%, Minerały, Potas 0.7%, Sód 0.45%, Wapń 0.85% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Odcień: | Zielony |
| Pojemność [ml]: | 6 |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący |
| Dodatkowe informacje: | Dzięki wysokiej jakości formule stworzysz perfekcyjny manicure na dłużej i zapewnisz efekt zadbanych... |
| Zawartość zestawu: | 1x lakier hybrydowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Odcień: | Zielony |
| Pojemność [ml]: | 6 |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący |
| Dodatkowe informacje: | Dzięki wysokiej jakości formule stworzysz perfekcyjny manicure na dłużej i zapewnisz efekt zadbanych... |
| Zawartość zestawu: | 1x lakier hybrydowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Odcień: | Zielony |
| Pojemność [ml]: | 6 |
| Kod producenta: | Lakier |
| Właściwości: | intensywna pigmentacja, samopoziomujący, długotrwały, szybkoschnący |
| Dodatkowe informacje: | Dzięki wysokiej jakości formule stworzysz perfekcyjny manicure na dłużej i zapewnisz efekt zadbanych... |
| Zawartość zestawu: | 1x lakier hybrydowy |