- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (8)
AGD (2)
AGD małe (4)
Komputery i tablety (167)
Smartfony i zegarki (3145)
Gaming (5)
Rowery i hulajnogi (1)
Dom (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 12 w czerni , 7 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 215.9 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 12 w czerni , 5 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 355 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 15 w czerni , 9 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 215.9 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 12 w czerni , 5 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 216 x 355 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Nie |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 15 w czerni , 9 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 215.9 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 15 w czerni , 9 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 215.9 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Tak |
| Druk w kolorze: | Tak |
|---|---|
| Szybkość druku [str/min]: | 15 w czerni , 9 w kolorze |
| Maksymalny format druku: | 215.9 x 355.6 mm |
| Automatyczny druk dwustronny: | Tak |
| Wbudowany faks: | Nie |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
|---|---|
| Moc [W]: | 330 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 19.5 |
| Rodzaj wtyczki: | 4.5 mm |
| Liczba wtyczek [szt.]: | 1 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Kompatybilność: | HP |
|---|---|
| Moc [W]: | 90 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 19 |
| Rodzaj wtyczki: | 7.4 x 4.5 mm |
| Liczba wtyczek [szt.]: | 1 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Nie | |
| Tak | |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| 2.4", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 MB / 0.064 GB |
| Unisoc T127, Jednordzeniowy | |
Zakres od A do G
| Tak | |
| Tak | |
| Czterordzeniowy | |
| 43" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Tak | |
| Tak | |
| Czterordzeniowy | |
| 50" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Tak | |
| Tak | |
| Czterordzeniowy | |
| 55" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Tak | |
| Tak | |
| Czterordzeniowy | |
| 85" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Tak | |
| Tak | |
| Czterordzeniowy | |
| 70" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Tak | |
| Tak | |
| Czterordzeniowy | |
| 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
Zakres od A do G
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 3.3 - 20, 5, 9, 12, 15, 20 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 3, 5 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 11, 15, 16, 20, 21 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3, 3.35, 4 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.25, 3, 3.25 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 10, 12, 15, 20 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kabel w zestawie: | USB-C |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 2.25, 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 15, 20 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kabel w zestawie: | USB-C |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3, 3.4, 6.2 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 3, 3.25 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 11, 15, 16, 20 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.67, 2.25, 2.77, 2.8, 3, 3.25, 3.5 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
Sugerowana cena producenta:
259 zł
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 5 - 20 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kabel w zestawie: | USB-A - USB-C |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3, 6.2 - 3.25 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 11, 15, 20 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kabel w zestawie: | USB-C - USB-C |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3, 3.4, 6.2 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5.11 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.61 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |