- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7165)
Fitness i sport (195)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Karbonowa | |
| 12 | |
| Brak | |
| Sram | |
| Opona typ: | 700 x 45C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Rudy tapered 30 mm |
| Waga [kg]: | 9.9 |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Rozmiar: | M (175 - 182 cm) |
| Wzrost [cm]: | 175 - 182 |
| 28 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
|---|---|
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Zasilanie: | 3 x AA |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Pojedynczy błysk, Pulsacyjny, Tryb niski, Tryb wysoki |
| Moc światła [lm]: | 150 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | PC |
| Zastosowanie: | Hulajnoga, Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | ABS, EPS |
| Materiał wewnętrzny: | Pianka styropianowa |
| Zastosowanie: | Szosowe |
|---|---|
| Rozmiar: | 46 |
| Płeć: | Męska |
| Długość wkładki [cm]: | 29 - 29.5 |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem węglowym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Aktywność: | Hulajnoga, Łyżworolki, Rower, Skating |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
| Regulacja: | Tak |
| Materiał skorupy: | Polipropylen |
| Materiał wewnętrzny: | Pianka |
| Wentylacja: | Tak |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Zastosowanie: | Szosowe |
|---|---|
| Rozmiar: | 41 |
| Płeć: | Damska |
| Długość wkładki [cm]: | 26.5 |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | 8 trybów sygnału świetlnego, Tryb inteligentnego hamowania |
| Moc światła [lm]: | 90 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 56 do 60 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Rodzaj: | Kask |
| Regulacja: | Od 54 do 57 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |