- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (239)
Komputery i tablety (150)
Gaming (4)
Książki, muzyka, film (60)
Outlet (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 85" MINILED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 98" MINILED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 77" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 55" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 43" LED, Full HD, 1920 x 1080px | |
| Tak | |
| Dla graczy: | Nie |
| DVB-C, DVB-T2/HEVC/H.265, DVB-S2 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 98" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 98" MINILED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 85" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 50" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| Dla graczy: | Nie |
| DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 65" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| Dla graczy: | Nie |
| DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 65" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 65" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 55" QLED, 8K Ultra HD, 7680 x 4320px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 65" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 85" QLED, 8K Ultra HD, 7680 x 4320px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 55" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 55" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 75" MINILED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 43" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 82" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 75" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | USB |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-DA, CD-R/RW |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 100 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-DA, CD-R/RW |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 100 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD-R, CD-RW |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 120 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WAV, WMA |
| Radio: | DAB, DAB+, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 640 x 480 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | USB |