- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (237)
Komputery i tablety (150)
Gaming (4)
Książki, muzyka, film (60)
Outlet (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Radio: | , |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM, Radio internetowe |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: | |
| Mikrofon: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Złącza: | AUX, Ethernet, USB |
Sugerowana cena producenta:
1 099 zł
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Złącza: | USB typu C |
Sugerowana cena producenta:
1 349 zł
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | , |
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Złącza: | Antenowe, Jack 3.5 mm, Service, USB |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | , |
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Nie |
| Złącza: | AC, LAN, Line In 3.5 mm, USB |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Złącza: | AUX, Ethernet, USB |
Sugerowana cena producenta:
3 099 zł
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | , |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Nie |
| Złącza: | Ethernet, HDMI, Jack 3.5 mm, Optyczne, USB |
Sugerowana cena producenta:
4 999 zł
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Złącza: | USB typu C |
Sugerowana cena producenta:
1 349 zł
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Nie | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Nie |
| Złącza: | AUX, Ethernet |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Złącza: | AUX, Ethernet, USB |
Sugerowana cena producenta:
1 099 zł
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | , |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Nie |
| Złącza: | USB typu C |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | , |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Nie |
| Złącza: | USB typu C |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Złącza: | AUX, Ethernet, USB |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Złącza: | AUX, Ethernet, USB |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Złącza: | USB typu C |
Wartość poza zestawem:
1 998,00 zł
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Złącza: | AUX, Ethernet, USB |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Złącza: | AUX, Ethernet, USB |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Nie |
| Złącza: | AUX, Ethernet |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Złącza: | AUX, Ethernet, USB |
Sugerowana cena producenta:
3 099 zł
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Złącza: | AUX, Ethernet |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | , |
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Nie |
| Złącza: | AC, LAN, Line In 3.5 mm, USB |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Złącza: | AUX, Ethernet |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Stereofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Złącza: | USB typu C |
Wartość poza zestawem:
1 998,00 zł
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj transmisji dźwięku: | |
| System dźwięku: | Monofoniczny |
| Zgodność z urządzeniami: | , , , |
| Tak | |
| Tak | |
| Mikrofon: | Tak |
| Złącza: | AUX, Ethernet, USB |
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
|---|---|
| System dźwięku: | 2.2 |
| Tak | |
| Tak | |
| 65" MINILED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
4 499 zł
Zakres od A do G
| Zasilanie: | AC 100 - 240 V; 50/60 Hz |
|---|---|
| System dźwięku: | 2.2 |
| Tak | |
| Tak | |
| 65" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 100-240V; 50-60Hz |
|---|---|
| System dźwięku: | 2.1.2 |
| Tak | |
| Tak | |
| 65" MINILED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
Zakres od A do G