- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD (3)
AGD małe (117)
Komputery i tablety (355)
Smartfony i zegarki (62)
Foto i kamery (4428)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | GoPro HERO 10, GoPro HERO 11, GoPro HERO 12, GoPro HERO 13, GoPro HERO 9 |
| Wodoodporna: | Tak |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Zasilanie: | USB |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Zasilanie: | USB |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Zasilanie: | USB |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Zasilanie: | USB |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.4 |
| 140 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej, Superkondensator |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.4 |
| 140, 160 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, AV, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | Kondensator |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.4 |
| 140, 160 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, AV, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | Kondensator |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.4 |
| 140, 160 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, AV, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | Kondensator |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| 136 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | DC 12/24V, Kondensator |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| 136 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | DC 12/24V, Kondensator |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3.5 |
| 122 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| Tak | |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| 139 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej, Superkondensator |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | Bluetooth, Ethernet, HDMI, Mini Jack 3.5 mm, USB-C, Wi-Fi |
| Funkcja wideokonferencji: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | Ethernet, HDMI, Mini Jack 3.5 mm, RS232, USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Nie |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 2.45 |
| 170 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, microUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak | |
| Zasilanie: | Gniazdo zapalniczki samochodowej, Superkondensator |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Zastosowanie: | Do statywów, klatek fotograficznych, lamp, aparatów, kamer, mikrofonów |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Zastosowanie: | Do statywów, klatek fotograficznych, lamp, aparatów, kamer, mikrofonów |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Zastosowanie: | Do statywów, klatek fotograficznych, lamp, aparatów, kamer, mikrofonów |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Zastosowanie: | Do statywów, klatek fotograficznych, lamp, aparatów, kamer, mikrofonów |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zasilanie: | DC 5V/1A (Port USB-C) |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Sterowanie smartfonem |