- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (46)
AGD do zabudowy (57)
AGD małe (48)
Foto i kamery (2)
Gaming (2)
Rowery i hulajnogi (3)
Fitness i sport (11)
Dom (514)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Mosiądz |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Chrom |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Mosiądz |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Chrom |
| Tak | |
| Rodzaj: | Korek analny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Informacje dodatkowe: | Bezpieczny dla ciała materiał, Łatwy w czyszczeniu, Odpowiednie dla początkujących, Wolne od ftalanów i lateksu... |
| Zawartość zestawu: | 3 x korek analny |
| Kolor: | Niebieski |
| Szerokość [cm]: | 2.8, 3.5, 3.8 |
| Wysokość [cm]: | 6, 6.6 |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Granit |
| Funkcje: | Zamykany |
| Kolor: | Antracyt metalik |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Granit, Mosiądz |
| Funkcje: | Zamykany |
| Kolor: | Nero |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Kształt: | Walec |
|---|---|
| Materiał: | Korek |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 20 |
| Informacje dodatkowe: | Przedłuża świeżość otwartego wina |
| Wysokość [mm]: | 38 |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Mosiądz |
| Funkcje: | Zamykany |
| Kolor: | Czarny |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Mosiądz |
| Funkcje: | Zamykany |
| Kolor: | Czarny |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | ABS |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Czarny |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Mosiądz |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Chrom |
| Kolor: | Złoty róż |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 25 |
| Wysokość [cm]: | 36 |
| Typ: | Syfon do zlewozmywaka kuchennego |
| Średnica odpływu [mm]: | 88,9 |
| Kolor: | Chrom |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 34 |
| Wysokość [cm]: | 36 |
| Typ: | Syfon do zlewozmywaka kuchennego |
| Średnica odpływu [mm]: | 88,9 |
| Kolor: | Chrom |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 43 |
| Wysokość [cm]: | 11 |
| Typ: | Syfon do zlewozmywaka kuchennego |
| Średnica odpływu [mm]: | 88,9 |