- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (46)
AGD do zabudowy (57)
AGD małe (48)
Foto i kamery (2)
Gaming (2)
Rowery i hulajnogi (3)
Fitness i sport (11)
Dom (514)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Tak | |
| Rodzaj: | Korek analny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Informacje dodatkowe: | Bezftalanowy, Bezpieczny dla ciała materiał, Dopasowuje się do ciała... |
| Zawartość zestawu: | 1 x etui, 2 x korek analny |
| Kolor: | Niebieski |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Chrom |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Polipropylen, Stal nierdzewna |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Nero |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Chrom |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Chrom |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Mosiądz |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
115,90 zł
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Chrom |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Chrom |
Sugerowana cena producenta:
79,90 zł
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Mosiądz |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Chrom |
| Tak | |
| Rodzaj: | Korek analny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Informacje dodatkowe: | Bezftalanowy, Bezpieczny dla ciała materiał, Łatwy w czyszczeniu, Odpowiednie dla początkujących |
| Zawartość zestawu: | 1 x korek analny |
| Kolor: | Srebrny |
| Gwint przyłącza [cale]: | 3 1/2" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Zamykany |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
79 zł
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/2" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Stal szlachetna |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Stalowy |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/2" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Czarny |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/2" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
79 zł
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/2" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Metal chromowany |
| Funkcje: | Zamykany |
| Kolor: | Chrom |
Sugerowana cena producenta:
69,90 zł
| Tak | |
| Rodzaj: | Korek analny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | 12 trybów wibracji |
| Informacje dodatkowe: | Cicha praca, Łatwy w czyszczeniu, Miły w dotyku, Wodoszczelność IPX7 |
| Zawartość zestawu: | 1 x przewód USB, 1 x wibrujący korek analny |
| Kolor: | Szary |
| Tak | |
| Rodzaj: | Korek analny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | 4 prędkości, 6 trybów wibracji |
| Informacje dodatkowe: | Bezpieczny dla ciała materiał, Łatwy w czyszczeniu, Nadaje się do zabawy pod prysznicem, Odpowiednie dla początkujących |
| Zawartość zestawu: | 1 x przewód USB, 1 x wibrujący korek analny |
| Kolor: | Różowy |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Mosiądz |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Chrom |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Mosiądz |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Chrom |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Mosiądz |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
Sugerowana cena producenta:
115,90 zł