- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (46)
AGD do zabudowy (57)
AGD małe (48)
Foto i kamery (2)
Gaming (2)
Rowery i hulajnogi (3)
Fitness i sport (11)
Dom (514)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Mosiądz |
| Funkcje: | Zamykany |
| Zastosowanie: | Do umywalki |
| Kolor: | Chrom |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Mosiądz |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Zastosowanie: | Do umywalki |
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Kwadratowy |
| Wykończenie: | Mosiądz |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Zastosowanie: | Do bidetu, Do umywalki |
| Kolor: | Nero |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Kwadratowy |
| Wykończenie: | Mosiądz |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Zastosowanie: | Do bidetu, Do umywalki |
| Kolor: | Chrom |
Sugerowana cena producenta:
84,90 zł
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/4" |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Wykończenie: | Metal |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Zastosowanie: | Do umywalki |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
89,90 zł
| Kształt: | Walec |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Wysokość [mm]: | 82 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Silikon, Stal nierdzewna |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Do butelek |
| Kolor dominujący: | Srebrno-czarny |
| Funkcje: | Bluetooth |
|---|---|
| Zastosowanie: | , |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 42 - 20000 |
| Skuteczność [dB]: | 85 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Tak |
Sugerowana cena producenta:
1 199 zł
| Funkcje: | Bluetooth |
|---|---|
| Zastosowanie: | , |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | |
| Impedancja [Ω]: | 4 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 45 - 20000 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Tak |
| Funkcje: | Bluetooth |
|---|---|
| Zastosowanie: | , |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | |
| Impedancja [Ω]: | 4 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 45 - 20000 |
| Skuteczność [dB]: | 85 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Tak |
Sugerowana cena producenta:
849 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | Tak |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 20 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Podbicie basu: | Tak |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R, CD-RW, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Podbicie basu: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | od 25 Hz |
| Typ subwoofera: | |
| Bluetooth: | Nie |
| Automatyczne włączanie: | Nie |
| Złącze: | Ethernet (LAN) |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | od 25 Hz |
| Typ subwoofera: | |
| Bluetooth: | Nie |
| Automatyczne włączanie: | Nie |
| Złącze: | Ethernet (LAN) |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | od 25 Hz |
| Typ subwoofera: | |
| Bluetooth: | Nie |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | Ethernet (LAN) |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD-R/RW |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 110 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3, WMA |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Podbicie basu: | Tak |
| Funkcje: | Głowica ceramiczna, Korek Klik-Klak, Perlator Eko, Montaż stojący, Wylewka 165 mm |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Stojąca |
| Seria: | RENE |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Głowica ceramiczna 25 mm, Korek Klik-Klak, Perlator Eko, Montaż stojący, Wylewka 125 mm |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Stojąca |
| Seria: | RENE |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Głowica ceramiczna 25 mm, Korek Klik-Klak, Perlator Eko, Montaż stojący, Wylewka 125 mm |
|---|---|
| Kolor: | Chrom |
| Rodzaj: | Stojąca |
| Seria: | RENE |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Głowica ceramiczna, Korek Klik-Klak, Perlator Eko, Montaż stojący, Wylewka 165 mm |
|---|---|
| Kolor: | Chrom |
| Rodzaj: | Stojąca |
| Seria: | RENE |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Głowica ceramiczna, System BOX, Korek Klik-Klak, Montaż podtynkowy |
|---|---|
| Kolor: | Chrom |
| Rodzaj: | Podtynkowa |
| Seria: | RENE |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Wyciągana wylewka: | Nie |
| Funkcje: | Głowica ceramiczna, System BOX, Korek Klik-Klak, Montaż podtynkowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Podtynkowa |
| Seria: | RENE |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Wykonanie korpusu: | Stal nierdzewna |
| Wyciągana wylewka: | Nie |