- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Warsztat i ogród (796)
Zabawki i LEGO (13)
Motoryzacja (1)
Outlet (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 430 | |
| 50 | |
| 25 - 75 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Nóż/noże | |
| Waga [kg]: | 12.6 |
| Kompatybilność seria: | NAC 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 340 | |
| 35 | |
| 25 - 65 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
| Waga [kg]: | 11.2 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| 320 | |
| 35 | |
| 25 - 65 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
| Waga [kg]: | 10.8 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| 330 | |
| 30 | |
| 25 - 65 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Elementy tnące: | Ostrza |
| Waga [kg]: | 11.3 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| 300 | |
| 30 | |
| 30 - 70 | |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
| Waga [kg]: | 8.9 |
| Kompatybilność seria: | EPower 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 380 | |
| 40 | |
| 30 - 75 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
| Waga [kg]: | 15.8 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |