- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (9)
Komputery i tablety (7)
Smartfony i zegarki (4)
Foto i kamery (56)
Rowery i hulajnogi (825)
Fitness i sport (18)
Dom (63)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 1 |
| Mocowanie: | Kierownica |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rozmiar: | XXL |
| Długość: | Długie |
| Materiał: | Poliester |
| Płeć: | Uniwersalny |
| Typ roweru: | Rower |
| Z wkładką: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Typ: | Stojąca |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Długość [mm]: | 660 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Stojąca |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, FV / AV / DV, Schrader |
| Długość [mm]: | 610 |
| Kolor: | Szaro-czarny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Stojąca |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, FV / AV / DV |
| Długość [mm]: | 610 |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Zastosowanie: | Rower |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rozmiar: | XXL |
| Długość: | Długie |
| Materiał: | Poliester |
| Płeć: | Męska |
| Typ roweru: | MTB |
| Z wkładką: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Liczba kieszeni: | 3 |