- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (9)
Komputery i tablety (7)
Smartfony i zegarki (4)
Foto i kamery (56)
Rowery i hulajnogi (825)
Fitness i sport (18)
Dom (63)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 53.5 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | XS |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Materiał: | Lycra |
| Płeć: | Damska |
| Typ roweru: | MTB |
| Z wkładką: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska |
| Typ roweru: | Rower |
| Z wkładką: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Rozmiar: | XS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska |
| Typ roweru: | Rower |
| Z wkładką: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Rozmiar: | XXL |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Męska |
| Typ roweru: | Rower |
| Z wkładką: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska |
| Typ roweru: | Rower |
| Z wkładką: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Typ: | Krótki rękaw |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Typ: | Krótki rękaw |
| Kolor: | Zielony |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rozmiar: | XL |
|---|---|
| Typ: | Krótki rękaw |
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Typ: | Krótki rękaw |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Typ: | Krótki rękaw |
| Kolor: | Zielony |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rozmiar: | XL |
|---|---|
| Typ: | Krótki rękaw |
| Kolor: | Zielony |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rozmiar: | XXL |
|---|---|
| Typ: | Krótki rękaw |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Typ: | Krótki rękaw |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Typ: | Krótki rękaw |
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Typ: | Krótki rękaw |
| Kolor: | Zielony |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Typ: | Krótki rękaw |
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Typ: | Krótki rękaw |
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rozmiar: | XXL |
|---|---|
| Typ: | Krótki rękaw |
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rozmiar: | XL |
|---|---|
| Typ: | Krótki rękaw |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-granatowy |
| Materiał: | Elastan, Poliamid |
| Płeć: | Męska |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Z wkładką: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowo-biały |
| Materiał: | Grilamid TR-90, Poliwęglan |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ: | Rower |
| Oprawki: | Półoprawkowe |
| Soczewki: | Sferyczne |
| Nosek: | Regulowany |
| Zauszniki: | Grilamid TR90 |