- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (9)
Komputery i tablety (7)
Smartfony i zegarki (4)
Foto i kamery (56)
Rowery i hulajnogi (825)
Fitness i sport (18)
Dom (63)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Tylny |
| Kolor: | Beżowy |
| Wiek: | 9m+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ ekspresu: | Automatyczny |
| Typ młynka: | Stalowy |
| Rodzaj kawy: | Ziarnista |
| Dostępne napoje: | Affogato, Americano, Caffe Latte, Cappuccino, Cremaet, Czekolada, Espresso, Flat White, Gorąca woda, Gorące mleko... |
| Moc [W]: | 1350 |
| Funkcje: | Sterowanie smartfonem, Dotykowy ekran, Pojemnik na mleko, Regulacja mocy kawy, Regulacja stopnia zmielenia kawy... |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Tylny |
| Kolor: | Szary |
| Wiek: | 9m+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Tak |
| Kolor: | Brązowo-czarny |
|---|---|
| Rama: | Aluminium Performance, 17" |
| 16 | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Wzrost [cm]: | 158 - 168 |
| Kolor: | Limonkowo-czarny mat |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 22" |
| 16 | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Wzrost [cm]: | 195 - 205 |
| Kolor: | Brązowo-czarny |
|---|---|
| Rama: | Aluminium Performance, 21" |
| 16 | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Wzrost [cm]: | 185 - 194 |
| Kolor: | Brązowo-czarny |
|---|---|
| Rama: | Aluminium Performance, 17" |
| 16 | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Wzrost [cm]: | 158 - 168 |
| Kolor: | Brązowo-czarny |
|---|---|
| Rama: | Aluminium Performance, 19" |
| 16 | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Wzrost [cm]: | 172 - 182 |
| Kolor: | Brązowo-czarny |
|---|---|
| Rama: | Aluminium Performance, 20" |
| 16 | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Wzrost [cm]: | 178 - 188 |
| Kolor: | Brązowo-czarny |
|---|---|
| Rama: | Aluminium Performance, 15" |
| 16 | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Wzrost [cm]: | 151 - 159 |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
| 18 | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Wzrost [cm]: | 180 - 188 |
| Kolor: | Rubinowo-czarny |
|---|---|
| 10 | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Aluminiowa | |
| Opona typ: | 700 x 38C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Karbonowy |