- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (9)
Komputery i tablety (7)
Smartfony i zegarki (4)
Foto i kamery (56)
Rowery i hulajnogi (825)
Fitness i sport (18)
Dom (63)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Płeć: | Damska, Męska |
| Funkcje rozwojowe: | Kreatywność, Poznawcza, Wyobraźnia |
| Seria: | Naukowa zabawa |
| Rozmiar: | S (163 - 176 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Rama: | Aluminiowa, 18" |
| 28 | |
| Typ: | Podróżny |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Wtyczki wejściowe: | Australia, Chiny, Europa, Japonia, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Wtyczki wyjściowe: | Australia, Chiny, Europa, Japonia, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 2.5 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 625 |
| Uziemienie: | Nie |
| Rozmiar: | M (168 - 180 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
| 28 | |
| Rozmiar: | M (168 - 180) |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-szary |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rama: | Aluminium Performance, 19" |
| 28 | |
| Rozmiar: | S (158 - 170) |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-szary |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rama: | Aluminium Performance, 17" |
| 28 | |
| Rozmiar: | M (158 - 170) |
|---|---|
| Kolor: | Turkusowo-szary |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
| Rama: | Aluminium 6061, 17" |
| 28 | |
| Rozmiar: | L (168 - 180) |
|---|---|
| Kolor: | Turkusowo-szary |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
| Rama: | Aluminium 6061, 19" |
| 28 | |
| Rozmiar: | L (178 - 190) |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-szary |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rama: | Aluminium Performance, 21" |
| 28 | |
| Rozmiar: | XL (188 - 200) |
|---|---|
| Kolor: | Niebiesko-szary |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rama: | Aluminium Performance, 23" |
| 28 | |
| Rozmiar: | L (180 - 187 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Perłowo-czarny |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rama: | Aluminiowa, 20" |
| 29 | |