- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (9)
Komputery i tablety (7)
Smartfony i zegarki (4)
Foto i kamery (56)
Rowery i hulajnogi (825)
Fitness i sport (18)
Dom (63)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Płeć: | Damska |
|---|---|
| Rozmiar: | XS |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Typ roweru: | Enduro, Gravel, MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Liczba kieszeni: | 0 |
| Materiał: | Bawełna, Elastan |
| Kolor: | Czerwony |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Płeć: | Damska |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Kolor: | Czarno-różowy |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Płeć: | Damska, Męska |
|---|---|
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Typ: | Rower |
| Nosek: | Regulowany |
| Zauszniki: | Grilamid TR90 |
| Materiał: | Grilamid TR-90 |
| Kolor: | Biało-niebieski |
| Rodzaj: | Okulary |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Materiał: | ABS, PC |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Eco, Stały |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Płeć: | Damska |
|---|---|
| Rozmiar: | L |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Kolor: | Różowo-czarny |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Płeć: | Damska |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Kolor: | Czarno-różowy |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Płeć: | Damska |
|---|---|
| Rozmiar: | M |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Długość: | Krótkie |
| Z wkładką: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Spodenki |
| Płeć: | Damska, Męska |
|---|---|
| Rozmiar: | XS |
| Typ: | Dla dzieci |
| Zastosowanie: | Deskorolka, Hulajnoga, Łyżworolki, Rower |
| Kolor: | Zielony |
| Regulacja: | Od 48 do 53 cm |
| Płeć: | Damska, Męska |
|---|---|
| Rozmiar: | XS |
| Typ: | Dla dzieci |
| Zastosowanie: | Deskorolka, Hulajnoga, Łyżworolki, Rower |
| Kolor: | Szary |
| Regulacja: | Od 48 do 53 cm |
| Liczba gniazd [szt]: | 1 |
|---|---|
| Wtyczki wyjściowe: | Brazylia, Szwajcaria, Włochy |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 10 |
| Uziemienie: | Tak |
| Liczba gniazd [szt]: | 1 |
|---|---|
| Wtyczki wyjściowe: | Stany Zjednoczone (USA) |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 15 |
| Uziemienie: | Tak |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Pulsacyjny, Stały |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Rozmiar: | XXL (187 - 200 cm) |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Kolor: | Beżowo-złoty |
| 16 | |
| Shimano Claris | |
| Shimano Claris | |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Aluminiowy |
| Waga [kg]: | 11.5 |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Materiał: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
| Tryby pracy: | Pulsacyjny, Stały |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Materiał: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Pulsacyjny, Stały |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Typ: | Podróżny |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Liczba gniazd [szt]: | 1 |
| Wtyczki wyjściowe: | Europa |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 16 |
| Uziemienie: | Tak |
| Typ: | Podróżny |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Liczba gniazd [szt]: | 1 |
| Wtyczki wyjściowe: | Indie |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 5 |
| Uziemienie: | Tak |