- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (9)
Komputery i tablety (7)
Smartfony i zegarki (4)
Foto i kamery (56)
Rowery i hulajnogi (825)
Fitness i sport (18)
Dom (63)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Tryby pracy: | Stały, Światło migające |
| Moc światła [lm]: | 7 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Materiał: | ABS |
| Waga [g]: | 18.5 |
| Typ: | Podróżny |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Wtyczki wejściowe: | Australia, Brazylia, Chiny, Europa, Japonia, Stany Zjednoczone (USA), Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy |
| Wtyczki wyjściowe: | Australia, Brazylia, Chiny, Europa, Stany Zjednoczone (USA), Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 10 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2500 |
| Uziemienie: | Nie |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Moc światła [lm]: | 80 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Materiał: | ABS, PC |
| Waga [g]: | 40 |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Moc światła [lm]: | 60 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Materiał: | ABS, PC |
| Waga [g]: | 42 |
| Liczba gniazd [szt]: | 1 |
|---|---|
| Wtyczki wejściowe: | Stany Zjednoczone (USA) |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 15 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3750 |
| Uziemienie: | Tak |
| Niszczy: | Papier, Spinacze, Zszywki |
|---|---|
| Rodzaj cięcia: | |
| Blokada bezpieczeństwa: | Nie |
| Maksymalna liczba niszczonych kartek: | 6 |
| Pojemność kosza [l]: | 15 |
| Kolor obudowy: | Biało-szary |
| Typ: | Podróżny |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Liczba gniazd [szt]: | 1 |
| Wtyczki wejściowe: | Europa |
| Wtyczki wyjściowe: | Wielka Brytania |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 7 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 1750 |
| Uziemienie: | Tak |
| Typ: | Podróżny |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Liczba gniazd [szt]: | 1 |
| Wtyczki wejściowe: | Europa |
| Wtyczki wyjściowe: | Stany Zjednoczone (USA) |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 15 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3750 |
| Uziemienie: | Tak |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Rodzaj: | Ochraniacze na buty |
| Elementy odblaskowe: | Tak |
| Szybkoschnąca: | Tak |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Typ: | Krótki rękaw |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Mini |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Aluminium |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, FV / AV / DV, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 8.3 |
| Waga [g]: | 165 |
| Rodzaj: | Żel |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Pojemność [ml]: | 50 |
| Cechy: | Bezpieczny do połknięcia, Czyści zęby, Redukuje płytkę nazębną i zapobiegają powstawaniu kamienia nazębnego... |
| Działanie: | Antyoksydacyjne, Usuwanie płytki nazębnej |
| Zawartość zestawu: | 1 x suplement dla psa i kota 50 ml |
| Waga [g]: | 50 |
Sugerowana cena producenta:
62 zł
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Tryby pracy: | Eco, Stały |
| Moc światła [lm]: | 150 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Materiał: | ABS, Aluminium |
| Waga [g]: | 76 |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Tryby pracy: | Mocny, Stały |
| Moc światła [lm]: | 180 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Materiał: | ABS, PC |
| Waga [g]: | 81 |