- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (23)
Komputery i tablety (211)
Smartfony i zegarki (3713)
Foto i kamery (251)
Gaming (172)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3.25 |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Rodzaj: | Jeździk |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 2 x AAA |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | , |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack, XR Flexvolt, XR Flexvolt 54V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Waga [g]: | 650 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Waga [g]: | 550 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Tablet, Telefon komórkowy |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 2500, 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1670, 2220, 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | , |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack, XR Flexvolt 54V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 12 |
| Waga [g]: | 1300 |
| Napięcie [V]: | 20 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | 4Garden, Faworyt Pro, Handy, Lider |
| Kompatybilność seria: | 20V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.2 |
| Waga [g]: | 330 |
Sugerowana cena producenta:
83,90 zł
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
| Napięcie [V]: | 36 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | GBA 36V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Typ: | Do elektronarzędzi |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 100 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1420 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie [V]: | 220 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | NAC |
| Kompatybilność seria: | NAC 20V, NAC 40V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Waga [g]: | 500 |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Kompatybilność: | Laptop, Smartfon, Tablet |
| Typ: | USB Typ-C - USB Typ-C |
| Gniazdo (żeńskie): | |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | , |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 2500, 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C, USB |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Samochód |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB QC 3.0, 2 x USB-C QC 3.0, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Przycisk On, Wodoszczelna, Woltomierz |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Urządzenia USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Typ: | Rozgałęźnik gniazda zapalniczki |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zasilanie: | DC 12-24V z akumulatora/instalacji |
| Maksymalne natężenie [A]: | 10 |