- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (22)
Komputery i tablety (211)
Smartfony i zegarki (3714)
Foto i kamery (251)
Gaming (172)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Liczba gniazd [szt]: | 4 |
|---|---|
| Wtyczki wejściowe: | Australia, Chiny, Europa, Japonia, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Wtyczki wyjściowe: | Australia, Chiny, Europa, Japonia, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 8 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 1840 |
| Uziemienie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Adapter, Ładowarka sieciowa |
| Typ: | Wtyczkowe |
| Napięcie [V]: | 100 - 240 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 8500 |
| Średnica tarczy [mm]: | 115 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Szlifierka kątowa |
| 4 | |
| Waga [kg]: | 2.18 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9, 12 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Zastosowanie: | Ładowanie odkurzacza |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Ładowarka |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Bosch Unlimited 10 BBS1041GQC, Bosch Unlimited 10 BBS1041RBA, Bosch Unlimited 10 BCS1041WAC... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego |
| 2x akumulator w zestawie | |
| 5 | |
| Waga [kg]: | 6.6 |
| Kompatybilność seria: | PowerStack |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Maksymalny moment obrotowy [Nm]: | 90, 205 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 2 | |
| Rodzaj: | Podkaszarka akumulatorowa |
| Żyłka | |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Seria: | UA |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| 2 | |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Szczotkowy | |
| Nie | |
| Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj: | Nożyce do trawy |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| 1x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj: | Nożyce do żywopłotu |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1, 1.1, 1.67 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 20 |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 2800 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| 2 | |
| Funkcje: | Funkcja udaru, Dwa kierunki obrotów |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| 2.5 | |
| Kompatybilność seria: | Bosch Home & Garden |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 44 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1000 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulator |
| Typ: | Rozdzielacz gniazda zapalniczki |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Maksymalne natężenie [A]: | 3 |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
|---|---|
| 2 | |
| Kompatybilność seria: | ONE+ |
| Typ: | Li-Ion |
| Czas ładowania [min]: | 60 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 0.79 |
| Kompatybilność marka: | Ryobi |
| Kompatybilność seria: | Fatmax 20V |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 20 |
| Waga [g]: | 1600 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Stanley |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2, 2.7 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9, 12 |
| Kompatybilność seria: | Greenso 20V |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 20 |
| Waga [g]: | 700 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Greenso |
| Ilość gniazd: | 2 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Waga [g]: | 300 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 3 |
| Napięcie [V]: | 20 |
|---|---|
| Waga [g]: | 440 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Yard Force |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2.4 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Rodzaj produktu: | Sztyfciarka |
| 2 | |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Kompatybilność seria: | 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
119 zł
| Przeznaczenie: | Smartfon, Telefon komórkowy |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2250, 3000, 4500 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Zintegrowany kabel: | Nie |