- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (12)
Smartfony i zegarki (425)
Foto i kamery (1)
Gaming (2)
Dom (9)
Outlet (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.25, 2.77, 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 4 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2.25, 2.5, 3, 5 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Szary |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 2.25, 2.5, 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 5 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.67, 2.22, 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2.25, 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 60 - 85 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenie o szerokości 65 - 95 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Nie |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Miejsce montażu: | |
| Kompatybilność: | Urządzenia o szerokości 55 - 100 mm |
| Uchwyt grawitacyjny: | Tak |
| Uchwyt magnetyczny: | Nie |
| Automatyczne otwieranie: | Tak |
| Kolor: |
| Moc [W]: | 200 |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Kompatybilność: | Apple, Asus, Dell, Google, HP, Lenovo, Microsoft, Samsung, Sony |
| Kolor: | Szary |
| Liczba wtyczek [szt.]: | 6 |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Zintegrowany USB-C |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2.5, 3, 3.25, 4.5 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3, 3.25 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
119,90 zł
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3, 3.25 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 1 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 3, 5 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 4 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3, 5 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 1 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | USB-C |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.5, 3, 3.4 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 1 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | USB-C |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3, 3.4, 6.2 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 1 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | Zintegrowany USB-C |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2.25, 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3, 3.25 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 4 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.8, 3, 3.25, 4.5, 5 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Szary |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 1 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 2.5, 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Lightning |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.75, 2.33, 2.9, 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2.5, 3, 3.25, 4.5, 5 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 4 |
| Rodzaj złącza: | , |
| Kabel w zestawie: | Brak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 1.5, 2, 2.5, 3, 5 |
| Rodzaj: | Ładowarka sieciowa |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | |
|---|---|
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 1 |
| Rodzaj złącza: | |
| Kabel w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3000 |
| Rodzaj: | Ładowarka |
| Kolor: | Biały |