- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (23)
Komputery i tablety (210)
Smartfony i zegarki (3728)
Foto i kamery (249)
Gaming (172)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 2250, 3000, 4500, 5000, 6000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 12, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Ładowarka |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy Watch 3 41mm, Samsung Galaxy Watch 3 45mm, Samsung Galaxy Watch 4 (40mm), Samsung Galaxy Watch 4 (44mm)... |
Sugerowana cena producenta:
189 zł
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
Sugerowana cena producenta:
145 zł
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2 |
Sugerowana cena producenta:
145 zł
| Rodzaj: | Ładowarka bezprzewodowa, Ładowarka magnetyczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy Watch 3 41mm, Samsung Galaxy Watch 3 45mm, Samsung Galaxy Watch 4 (40mm), Samsung Galaxy Watch 4 (44mm)... |
Sugerowana cena producenta:
25 zł
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 10, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C, USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 5000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Moc [W]: | 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.77 |
Sugerowana cena producenta:
439 zł
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | 5, 7.5, 10, 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2, 3 |
| Napięcie [V]: | 18 |
|---|---|
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C, USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
Sugerowana cena producenta:
184 zł
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Natężenie [A]: | 16 |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Waga [kg]: | 3.15 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
|---|---|
| Typ: | Li-Ion |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Waga [kg]: | 1 |
Wartość poza zestawem:
444,00 zł
| Rodzaj: | Podkaszarka |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Typ: | Akumulatorowa |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Żyłka |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
|---|---|
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 1x akumulator w zestawie | |
| Żyłka | |
| Waga [kg]: | 1.6 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 3.65 - 6.5, 6.5 - 9, 9 - 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Natężenie [A]: | 8, 10, 13, 16 |
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2500, 3000, 4500, 5000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 4.5, 5, 9, 12, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 2000, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 3.6, 6, 6.5, 9, 12 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB, USB Typ-C |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12, 24 |