- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (23)
Komputery i tablety (213)
Smartfony i zegarki (3729)
Foto i kamery (249)
Gaming (172)
Rowery i hulajnogi (10)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 75 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 2490 |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 1500, 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Gniazdo zapalniczki samochodowej |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Przeznaczenie: | Samochód |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Stacja ładowania |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Gniazdo typ 2 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Natężenie [A]: | 32 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Moc [W]: | 15 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 144 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 6, 12 |
| Napięcie wejściowe [V]: | 220 - 240 |
| Prąd ładowania [A]: | 1.5 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, GEL, STD |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Natężenie [A]: | 8, 10, 13, 16 |
| Typ: | USB Typ-C - USB Typ-C |
|---|---|
| Rodzaj: | Adapter |
| Kolor: | Biały |
| Wtyczka (męskie): | USB typ C |
| Gniazdo (żeńskie): | USB typ C |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Zastosowanie: | Audio, Ładowanie |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Moc [W]: | 10, 15 |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
Sugerowana cena producenta:
193 zł
Sugerowana cena producenta:
275 zł
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 4800 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kabel na wyposażeniu: | Zintegrowany |
| Moc [W]: | 25 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Liczba zasilanych urządzeń: | 3 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C, USB |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Rodzaj: | Stacja ładowania |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Liczba faz zasilania: | 1, 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Szaro-czarno-zielony |
| Natężenie [A]: | 32 |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Natężenie [A]: | 10 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Czas ładowania [min]: | 94 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 515 |
| Seria: | Power For All |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Power For All 12V |
| Waga [g]: | 650 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack, XR Flexvolt, XR Flexvolt 54V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Czas ładowania [min]: | 138 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 220 |
| Seria: | Battery Power |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 36 V |
| Waga [g]: | 629 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 14.4, 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | 14.4V, Power For All 18V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 8 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 19.5 |
|---|---|
| Moc [W]: | 65 |
| Napięcie wejściowe [V]: | 100-240 |
| Wtyczka: | 7.4 x 5.0 mm |
| Natężenie wyjściowe [A]: | 3.34 |