- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (21)
Komputery i tablety (214)
Smartfony i zegarki (3710)
Foto i kamery (250)
Gaming (174)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Wtyczka Schuko 230V, Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 3.7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Natężenie [A]: | 6, 8, 10, 13, 16 |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 3.7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Natężenie [A]: | 16 |
| Napięcie wejściowe [V]: | 220 - 240 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Prąd ładowania [A]: | 6 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, Bezobsługowe, GEL, Kwasowo-ołowiowe, STD, WET |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Waga [g]: | 414 |
| Funkcje dodatkowe: | 3-stopniowe ładowanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu procesu ładowania, Funkcja naprawy akumulatora... |
| Typ: | Do elektronarzędzi |
|---|---|
| 5.2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Czas ładowania [min]: | 100 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1420 |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 11 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Natężenie [A]: | 8, 10, 13, 16 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9, 12 |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Waga [g]: | 500 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 220 |
| Wskaźnik naładowania: | Nie |
| Kompatybilność marka: | NAC |
| Kompatybilność seria: | NAC 20V, NAC 40V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Typ: | USB Typ-C - USB Typ-C |
| Gniazdo (żeńskie): | |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | , |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C, USB |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB QC 3.0, 2 x USB-C QC 3.0, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Przycisk On, Wodoszczelna, Woltomierz |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 - 12 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Waga [g]: | 110 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 20 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | 4Garden, Faworyt Pro, Handy, Lider |
| Kompatybilność seria: | 20V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 2 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Czas ładowania [min]: | 138 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 220 |
| Kompatybilność marka: | Karcher |
| Kompatybilność seria: | Kärcher Battery Power 36 V |
| Waga [g]: | 450 |
|---|---|
| Napięcie [V]: | 12 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Professional 12V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Natężenie [A]: | 4 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB Typ-C, USB |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | 5-PIN CEE 32A |
| Moc [kW]: | 11 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Kolor: | Czerwono-szaro-czarny |
| Natężenie [A]: | 16 |
| Rodzaj: | Stacja ładowania |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 22 |
| Liczba faz zasilania: | 1, 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Szaro-czarno-zielony |
| Natężenie [A]: | 32 |
| Typ: | Li-Ion |
|---|---|
| 4 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 36 |
| Czas ładowania [min]: | 125 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1250 |
| Kompatybilność marka: | Bosch |
| Kompatybilność seria: | Bosch 36V |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 22 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Natężenie [A]: | 32 |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Motocykl, Samochód |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB QC 3.0, 1 x USB-C, Funkcja szybkiego ładowania, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Łatwy montaż, Przycisk On... |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Rodzaj wtyku/złącza: | 2x USB |
Sugerowana cena producenta:
31,90 zł
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Moc [W]: | |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Tak |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.77 |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Typ: | Rozgałęźnik gniazda zapalniczki |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | 3 |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zasilanie: | DC 12-24V z akumulatora/instalacji |
| Maksymalne natężenie [A]: | 10 |