- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Dom (2211)
Warsztat i ogród (20)
Outlet (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Lampa stołowa |
|---|---|
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 2.8 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Ściemnianie: | Nie |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Rodzaj produktu: | Lampa stołowa |
|---|---|
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Ściemnianie: | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Dedykowana aplikacja: | Eve |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
|---|---|
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | Aluminium |
| Wymiary [mm]: | 100 x 100 x 370 |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Nie |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
|---|---|
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | Aluminium |
| Wymiary [mm]: | 100 x 100 x 370 |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Nie |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
|---|---|
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | Aluminium |
| Wymiary [mm]: | 100 x 100 x 370 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Nie |
| Moc [W]: | 5 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | ABS |
| Wymiary [mm]: | 100 x 232 |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Sieciowe |
| Moc [W]: | 4.5 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła biel, Neutralna biel, Zimna biel |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | ABS, Metal |
| Wymiary [mm]: | 120 x 120 x 382 |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Moc [W]: | 5 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | ABS, Aluminium |
| Wymiary [mm]: | 91.9 x 91.9 x 110 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
|---|---|
| Moc [W]: | 3 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Materiał: | ABS |
| Wymiary [mm]: | 140 x 248 x 55 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampka nocna |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Klasa efektywności energetycznej: | A++-E |
|---|---|
| Moc [W]: | 25 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Materiał: | Metal, Poliester, Szkło |
| Wymiary [mm]: | 320 x 610 |
| Dominujący kolor: | Turkusowy |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 6 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Materiał: | Drewno, Metal |
| Wymiary [mm]: | 220 x 150 |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 3 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Neutralna biel |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Materiał: | PC, Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm]: | 220 x 270 |
| Dominujący kolor: | Kremowy |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Tak |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Moc [W]: | 7 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Materiał: | Stal, Szkło |
| Wymiary [mm]: | 195 x 180 x 485 |
| Dominujący kolor: | Czarno-brązowy |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 2 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Materiał: | ABS, Aluminium, Szkło |
| Wymiary [mm]: | 120 x 296 x 93 |
| Kolor: | Złoty |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Nie |
| Moc [W]: | 2 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Materiał: | ABS, Aluminium, Szkło |
| Wymiary [mm]: | 120 x 296 x 93 |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Nie |
| Moc [W]: | 2 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Materiał: | ABS, Aluminium, Szkło |
| Wymiary [mm]: | 120 x 296 x 93 |
| Kolor: | Granatowy |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Nie |
| Moc [W]: | 10 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Materiał: | Stal |
| Wymiary [mm]: | 215 x 215 x 505 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Nie |
| Moc [W]: | 5 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Materiał: | Metal |
| Wymiary [mm]: | 110 x 150 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 5 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | ABS, Aluminium |
| Wymiary [mm]: | 91.9 x 91.9 x 110 |
| Kolor: | Fioletowy |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Nie |
| Moc [W]: | 5 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | ABS, Aluminium |
| Wymiary [mm]: | 140 x 171 |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Nie |
| Moc [W]: | 5 |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | ABS, Aluminium |
| Wymiary [mm]: | 140 x 171 |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Dla dzieci: | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
|---|---|
| Moc [W]: | 2.4 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Barwa światła: | Biały zmienny |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | Silikon |
| Wymiary [mm]: | 125x103x96 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Zasilanie: | 5V DC |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
|---|---|
| Moc [W]: | 1.2 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Barwa światła: | Biały ciepły |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm]: | 98x134x55 |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Zasilanie: | 5V DC |
| Klasa efektywności energetycznej: | Zależy od zastosowanej żarówki |
|---|---|
| Moc [W]: | 40 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Materiał: | Ceramika |
| Wymiary [mm]: | 275x130x130 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Zasilanie: | 220-240V |