- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Dom (2207)
Warsztat i ogród (20)
Outlet (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Lampa stołowa |
|---|---|
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 11.8 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Ściemnianie: | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
Sugerowana cena producenta:
1 059 zł
| Rodzaj produktu: | Lampa stołowa |
|---|---|
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 11.8 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Ściemnianie: | Tak |
| Dedykowana aplikacja: | Philips Hue |
Sugerowana cena producenta:
1 159 zł
| Rodzaj produktu: | Lampa stołowa |
|---|---|
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 5 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Ściemnianie: | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Moc [W]: | 25 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Czerwone |
| Materiał: | Aluminium, Szkło, Woda dejonizowana, Wosk |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Moc [W]: | 25 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Niebieskie |
| Materiał: | Aluminium, Szkło, Woda dejonizowana, Wosk |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Moc [W]: | 25 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Zielone |
| Materiał: | Aluminium, Szkło, Woda dejonizowana, Wosk |
| Dla dzieci: | Nie |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Materiał: | Aluminium |
| Dla dzieci: | Nie |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Materiał: | Aluminium |
| Dla dzieci: | Nie |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Materiał: | Aluminium |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Materiał: | Aluminium |
| Dla dzieci: | Nie |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 5 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła biel, Zimna biel |
| Materiał: | ABS, Aluminium |
| Dla dzieci: | Nie |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 15 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Ciepła biel |
| Materiał: | Metal, Pióra |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj produktu: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 4 |
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Moc [W]: | 4 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Ciepła biel, Neutralna biel, Zimna biel |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Dla dzieci: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 2 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Materiał: | ABS, Aluminium, Szkło |
| Dla dzieci: | Nie |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 5 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Barwa światła: | Wielokolorowe (RGB) |
| Materiał: | ABS, Aluminium |
| Dla dzieci: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Lampa stołowa |
|---|---|
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 5 |
| Typ źródła światła: | Żarówka energooszczędna |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wysokość całkowita [cm]: | 51.6 |
| Szerokość [cm]: | 16 |
| Klasa efektywności energetycznej: | A-G |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Moc [W]: | 0.4 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Barwa światła: | RGBW |
| Materiał: | ABS / silikon / PC |
| Dla dzieci: | Tak |
| Zasilanie: | 5V DC 1A |
| Klasa efektywności energetycznej: | A-G |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Moc [W]: | 0.4 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Barwa światła: | RGBW |
| Materiał: | ABS / silikon / PC |
| Dla dzieci: | Tak |
| Zasilanie: | 5V DC 1A |
| Rodzaj: | Lampa stołowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 3.6 |
| Rodzaj gwintu: | LED SMD |
| Barwa światła: | Flame 1800K |
| Materiał: | Aluminium, PC |
| Rodzaj produktu: | Lampa biurkowa |
|---|---|
| Typ źródła światła: | LED SMD |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wysokość całkowita [cm]: | 37 |
| Szerokość [cm]: | 12 |
| Rodzaj produktu: | Lampa biurkowa |
|---|---|
| Typ źródła światła: | LED SMD |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Wysokość całkowita [cm]: | 37 |
| Szerokość [cm]: | 12 |
| Rodzaj: | Lampa stołowa |
|---|---|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Zależna od żarówki |
| Materiał: | Tkanina + drewno |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Rodzaj: | Lampa stołowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 3 |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna biała |
| Materiał: | Aluminium |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Moc [W]: | 3 |
|---|---|
| Barwa światła: | Biały ciepły, neutralny, zimny |
| Typ: | Lampka z korkiem do butelki |
| Materiał wykonania: | ABS |
| Moc strumienia swietlnego [lm]: | 200 |
| Klasa efektywności energetycznej: | Zależy od zastosowanej żarówki |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa stołowa |
| Moc [W]: | 40 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Zależna od użytej żarówki |
| Materiał: | Tkanina |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Klasa efektywności energetycznej: | Zależy od zastosowanej żarówki |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Moc [W]: | 40 |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Materiał: | Metal |
| Zasilanie: | 230V |
| Klasa efektywności energetycznej: | Zależy od zastosowanej żarówki |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Moc [W]: | 60 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Materiał: | Szkło |
| Zasilanie: | 230V |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa stołowa |
| Moc [W]: | 12 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Materiał: | Akryl |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa stołowa |
| Moc [W]: | 12 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Materiał: | Akryl |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa stołowa |
| Moc [W]: | 14 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Barwa światła: | Biała ciepła |
| Materiał: | Akryl |
| Zasilanie: | Sieciowe |