- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (16)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (7)
Komputery i tablety (10)
Smartfony i zegarki (19)
Foto i kamery (244)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (90)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Kinkiet sufitowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Podłączenie bezpośrednio do sieci elektrycznej |
| Ilość źródeł światła: | 3 |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 35 |
| Materiał wykonania: | Aluminium, stal |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 55 |
| Kolor: | Czarny |
| Pomieszczenie: | Salon |
| Rodzaj: | Kinkiet sufitowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Podłączenie bezpośrednio do sieci elektrycznej |
| Ilość źródeł światła: | 2 |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 30 |
| Materiał wykonania: | Aluminium, stal |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 55 |
| Kolor: | Czarny |
| Pomieszczenie: | Kuchnia |
| Rodzaj: | Lampa najazdowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieć elektryczna |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 35 |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Stopień ochrony [IP]: | IP66 |
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj: | Panel LED |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Barwa światła [K]: | 4000 |
| Sterowanie pilotem: | Nie |
| Długość [cm]: | 11.2 |
| Szerokość [cm]: | 11.2 |
| Wysokość [cm]: | 2.3 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Lampa uliczna |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj zasilania: | Solarne, akumulatorowe |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Rodzaj: | Lampa uliczna |
|---|---|
| Materiał obudowy: | ABS |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj zasilania: | Solarne, akumulatorowe |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Rodzaj: | Lampa uliczna |
|---|---|
| Materiał obudowy: | ABS |
| Kolor: | Szary |
| Rodzaj zasilania: | Solarne, akumulatorowe |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Rodzaj: | Plafon LED |
|---|---|
| Zasilanie: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Materiał wykonania: | Stal, tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Pomieszczenie: | Salon |
| Rodzaj: | Plafon LED |
|---|---|
| Zasilanie: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Materiał wykonania: | Stal, tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Pomieszczenie: | Kuchnia |
| Rodzaj: | Plafon LED z czujnikiem ruchu |
|---|---|
| Zasilanie: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Materiał wykonania: | Stal, tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Pomieszczenie: | Korytarz |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Styl: | Nowoczesny |
| Materiał: | Metal |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 i LED zintegrowany |
| Źródło światła w zestawie: | Nie |
| Źródło światła: | Żarówka i LED zintegrowany |
| Rodzaj: | Lampki solarne wbijane |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne, stal nierdzewna |
| Kolor: | Srebrny, czarny |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Rodzaj: | Lampa solarna |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Rodzaj: | Girlanda solarna |
|---|---|
| Materiał obudowy: | PC |
| Kolor: | Czarny, przezroczysty |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Rodzaj: | Girlanda solarna |
|---|---|
| Materiał obudowy: | PVC |
| Kolor: | Czarny, przezroczysty |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Rodzaj: | Girlanda solarna |
|---|---|
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne, miedź |
| Kolor: | Transparentny |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Materiał wykonania: | Stal, aluminium, tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Sterowanie pilotem: | Tak |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | LED SMD |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Źródło światła: | Wbudowany moduł LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
|---|---|
| Stopień ochrony [IP]: | IP44 |
| Kolor: | Biały |
| Barwa światła: | Zależna od żarówki |
| Źródło światła w zestawie: | Nie |
| Moc maksymalna [W]: | 60 |
| Temperatura barwowa [K]: | 6500K Białe Zimne |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Lampa robocza LED (bar) |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 162 |
| Moc światła [lm]: | 12960 |
| Waga [g]: | 484 |
| Ilość źródeł światła: | 2 |
|---|---|
| Stopień ochrony [IP]: | IP54 |
| Kolor: | Czarny |
| Barwa światła: | Zależna od żarówki |
| Źródło światła w zestawie: | Nie |
| Moc maksymalna [W]: | 35 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
|---|---|
| Stopień ochrony [IP]: | IP54 |
| Kolor: | Czarny |
| Barwa światła: | Zależna od żarówki |
| Źródło światła w zestawie: | Nie |
| Moc maksymalna [W]: | 50 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Stopień ochrony [IP]: | IP44 |
| Kolor: | Czarny |
| Barwa światła: | Biała neutralna 4000K |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Moc maksymalna [W]: | 9 |
| Kolor: | Biały, złoty |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 10 |
| Wysokość [cm]: | 20 |
| Styl: | Loft |
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E27 |
| Źródło światła: | Żarówka E27 |
| Kolor: | Czarny, drewniany |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 12 |
| Wysokość [cm]: | 25 |
| Styl: | Loft |
| Materiał: | Stal, drewno |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E27 |
| Źródło światła: | Żarówka E27 |
| Kolor: | Biały, złoty |
|---|---|
| Styl: | Loft |
| Materiał: | Stal |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E27 |
| Źródło światła: | Żarówka E27 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Stopień ochrony [IP]: | IP65 |
| Kolor: | Czarny |
| Barwa światła: | Biała neutralna 4000K |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Moc maksymalna [W]: | 60 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 6 |
| Wysokość [cm]: | 90 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Materiał: | Aluminium, PC |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | LED SMD |
| Źródło światła: | Wbudowany moduł LED |
| Rodzaj: | Lampka dziecięca |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateria, zasilanie sieciowe |
| Dominujący kolor: | Zielony |
| Materiał: | Silikon, ABS, HIPS |
| Barwa światła: | 3000K |
| Moc [W]: | 1 |
| Dla dzieci: | Tak |