- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (250)
AGD (83)
AGD do zabudowy (82)
AGD małe (473)
Komputery i tablety (758)
Smartfony i zegarki (33)
Foto i kamery (4)
Gaming (376)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 180 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 160 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
Sugerowana cena producenta:
1 199 zł
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 180 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 136 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
Sugerowana cena producenta:
1 199 zł
| Typ suszarki: | Standardowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 2200 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Funkcje: | Rura teleskopowa, Odłączany odkurzacz ręczny, Dla alergików, Dla posiadaczy zwierząt |
|---|---|
| Zastosowane technologie: | Brak |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.7 |
| Konstrukcja: | Konstrukcja 2w1 |
| 79 | |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Zasięg pracy [m]: | 8.4 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 podkładka do mopa, 1 x nakładka na szczotkę główną, 1 x pojemnik na kurz z filtrem... |
| 180 | |
| 65 | |
| Waga [kg]: | 3.64 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Blokada dziecięca, Inteligentny system nawigacyjny LDS, Jednoczesne odkurzanie i mopowanie... |
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną i rybą |
|---|---|
| Waga: | 12 kg |
| Składniki analityczne: | Białko 25.3%, Popiół 9.5%, Tłuszcz 15.2%, Wilgotność 19%, Włókno 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Moc [W]: | 1600 |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczny wyłącznik, Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie, Regulacja temperatury... |
| Wyposażenie: | 1 x etui, 1 x termoodporna mata |
| Zastosowane technologie: | Technologia Dyson |
| Typ suszarki: | Standardowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1300 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Składana rączka |
| Wyposażenie: | 1 x dysza wygładzająca, 1 x etui do przechowywania, 2 x końcówka do loków |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
Sugerowana cena producenta:
399 zł
| Typ suszarki: | Standardowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1500 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Składana rączka |
| Wyposażenie: | 1 x Dreame Boca Essence, 1 x dysza Essence, 1 x etui do przechowywania, 1 x końcówka Unfrizz, 1 x pojemnik na olejek... |
| Zastosowane technologie: | Inteligentna kontrola temperatury NTC, Technologia Jonowa |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wi-Fi, Funkcja mopowania |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x środek czyszczący 200 ml, 2 x pad mopujący, 2 x uchwyt na wkład mopujący, 2 x worek na kurz... |
| 260 | |
| 74 | |
| Waga [kg]: | 18 |
| Funkcje dodatkowe: | Technologia OmniDirt |
| Waga [kg]: | 1 |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną i rybą |
| Waga: | 1 kg |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25.3%, Popiół surowy 9.5%, Tłuszcz surowy 15.2%, Wilgotność 19%, Włókno surowe 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Zwijacz przewodu |
|---|---|
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 2 |
| Konstrukcja: | Ergonomiczna obudowa |
| 78 | |
| Waga [kg]: | 5 |
| Smak: | Dziczyzna |
|---|---|
| Waga: | 3 kg |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x środek czyszczący 200 ml, 1 x worek na kurz, 2 x nakładka do mopowania, 2 x uchwyt na nakładkę do mopa... |
| 220 | |
| 72 | |
| Waga [kg]: | 4.53 |
| Funkcje dodatkowe: | Amazon Alexa, Asystent Siri, Automatyczne podnoszenie mopa, Automatyczne podnoszenie szczotki bocznej... |
Sugerowana cena producenta:
5 999 zł
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x środek czyszczący 200 ml, 2 x pad mopujący, 2 x uchwyt na nakładkę do mopa, 2 x worek na kurz, Baza... |
| 180 | |
| 74 | |
| Waga [kg]: | 4.13 |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja Dreamehome, Automatyczne dodawanie detergentu, Automatyczne napełnianie zbiornika... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 3000 |
| Przeznaczenie: | Do podłóg |
| Seria producenta: | Uniwersalny |
| Informacje: |
Wartość poza zestawem:
23,97 zł
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Działanie: | Czyszczące |
| Proporcje [ml/l]: | 5/1 |
| Rodzaj powierzchni: | Drewno, Płytki ceramiczne, Podłogi i inne twarde powierzchnie, Podłogi laminowane, Winyl |
| Wartość pH: | 6 - 8 |
| Wydajność: | 1 l płynu = 200 l roztworu czyszczącego |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 160 - 180 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo |
| Wysokość siedziska [cm]: | 43 - 53 |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Wyposażenie: | 2 x pad mopujący, 2 x worek na kurz, Przewód zasilający, Stacja automatycznego opróżniania |
| 180 | |
| 61 | |
| Waga [kg]: | 4.3 |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja iRobot Home, Automatyczne podnoszenie mopa, Harmonogram pracy, Nawigacja AI PrecisionVision... |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x środek czyszczący 200 ml, 2 x pad mopujący, 2 x worek na kurz, Przedłużenie rampy do stacji czyszczącej... |
| 200 | |
| 70 | |
| Waga [kg]: | 13.12 |
| Funkcje dodatkowe: | Amazon Alexa, Aplikacja Dreamehome, Automatyczne mycie i suszenie padów mopujących, Blokada dziecięca... |
| Smak: | Dziczyzna |
|---|---|
| Waga: | 9 kg |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 175 - 205 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 160 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
Sugerowana cena producenta:
1 199 zł
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Zwijacz przewodu |
|---|---|
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 3 |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny uchwyt, Miękkie kółka, Rura teleskopowa z blokadą |
| 76 | |
| Waga [kg]: | 6.5 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 180 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 150 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
Sugerowana cena producenta:
1 299 zł
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 480 |
| Działanie: | Czyszczące |
| Rodzaj powierzchni: | Podłogi i inne twarde powierzchnie |
Wartość poza zestawem:
1 868,99 zł
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 180 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 136 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
Sugerowana cena producenta:
1 299 zł
| Typ suszarki: | Standardowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1500 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Składana rączka |
| Wyposażenie: | 1 x Dreame Boca Essence, 1 x dysza Essence, 1 x etui do przechowywania, 1 x końcówka Unfrizz, 1 x pojemnik na olejek... |
| Zastosowane technologie: | Inteligentna kontrola temperatury NTC, Technologia Jonowa |
| Typ suszarki: | Standardowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1600 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
Sugerowana cena producenta:
429 zł
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 180 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 136 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
Sugerowana cena producenta:
1 299 zł