- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (257)
AGD (83)
AGD do zabudowy (81)
AGD małe (483)
Komputery i tablety (756)
Smartfony i zegarki (33)
Foto i kamery (4)
Gaming (381)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 205 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 3.2 |
| Wysokość [cm]: | 9.75 |
| 65 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 25 |
| 180 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.22 |
| Wysokość [cm]: | 9.75 |
| 74 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 30 |
| 160 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 210 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.25 |
| Wysokość [cm]: | 9.7 |
| 65 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 28 |
| 205 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 3.2 |
| Wysokość [cm]: | 9.75 |
| 65 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 25 |
| Rodzaj: | Wkładka żelowa |
|---|---|
| Rekomendowane użycie: | Codzienne użytkowanie |
| Materiał: | Żel |
| Amortyzowane: | Tak |
| Cechy dodatkowe: | Technologia GelWave, Technologia Scholl GelActiv |
| Waga: | 190 |
| Pojemność [ml]: | 5000 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do podłóg |
| Seria producenta: | Uniwersalny |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2200 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x koncentrator, 1 x nasadka grzebieniowa |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2200 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x essencering, 1 x koncentrator |
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Moc [W]: | 1600 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| 250 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 3 |
| Wysokość [cm]: | 8.1 |
| 60 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 24 |
| 90 | |
| 68 | |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny... |
| Typ filtra: | E12 |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.6 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Zastosowane technologie: | CelesTect |
| Napięcie akumulatora [V]: | 29.6 |
| Waga [kg]: | 1.76 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczne opróżnienie pojemnika, Wbudowane czujniki podczerwieni, Wskaźnik naładowania akumulatora... |
| Seria: | Seria R |
| 190 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 150 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.228 |
| Wysokość [cm]: | 7.98 |
| 64 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 36 |
Sugerowana cena producenta:
5 999 zł
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x koncentrator |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2200 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Waga [kg]: | 20 |
|---|---|
| Dopuszczalna waga [kg]: | 120 |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
| Dla dzieci: | Tak |
| Seria: |
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną i rybą |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Świeża wieprzowina 20%, Świeże ryby 20%, Świeży kurczak 20%, Ananas, Banany, Drożdże browarnicze, Dynia, Imbir, Kminek... |
| Składniki analityczne: | Białko 25.3%, Popiół 9.5%, Tłuszcz 15.2%, Wilgotność 19%, Włókno 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Wartość poza zestawem:
165,15 zł
| 285 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 360 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.7 |
| Wysokość [cm]: | 9.69 |
| 76 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 13 |
| Funkcje: | Funkcja Turbo, Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 2 x nasadka |
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Moc [W]: | 2400 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x dysza wygładzająca, 1 x koncentrator |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 1500 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Inteligentna kontrola temperatury, Technologia Jonowa |
Sugerowana cena producenta:
729 zł
| Waga [kg]: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 1 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeży kurczak 50%, Świeże ryby 20%, Cykoria, Drożdże browarnicze, Jabłka, Kminek, Kurkuma, Marchew, Pulpa buraczana... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 28%, Tłuszcz surowy 15%, Popiół surowy 9%, Wilgotność 19%, Włókno surowe 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje: | Automatyczny wyłącznik, Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie, Jonizacja, Regulacja temperatury, Wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Wyposażenie: | Brak |
| Moc [W]: | 52 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Pojemność [ml]: | 750 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do podłóg, Do ram okiennych, Do ścian |
| Seria producenta: | Plus |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [kg]: | 48 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną i rybą |
| Waga: | 48 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Świeża wieprzowina 20%, Świeże ryby 20%, Świeży kurczak 20%, Ananas, Banany, Drożdże browarnicze, Dynia, Imbir, Kminek... |
| Składniki analityczne: | Białko 25.3%, Popiół 9.5%, Tłuszcz 15.2%, Wilgotność 19%, Włókno 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
Wartość poza zestawem:
540,64 zł
| Waga [kg]: | 36 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną i rybą |
| Waga: | 36 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Świeża wieprzowina 20%, Świeże ryby 20%, Świeży kurczak 20%, Ananas, Banany, Drożdże browarnicze, Dynia, Imbir, Kminek... |
| Składniki analityczne: | Białko 25.3%, Popiół 9.5%, Tłuszcz 15.2%, Wilgotność 19%, Włókno 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Waga [kg]: | 24 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną i rybą |
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Świeża wieprzowina 20%, Świeże ryby 20%, Świeży kurczak 20%, Ananas, Banany, Drożdże browarnicze, Dynia, Imbir, Kminek... |
| Składniki analityczne: | Białko 25.3%, Popiół 9.5%, Tłuszcz 15.2%, Wilgotność 19%, Włókno 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x dysza wygładzająca, 1 x koncentrator |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 1500 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Inteligentna kontrola temperatury, Technologia Jonowa |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2100 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Silnik DC, Technologia ceramiczna |
| Waga [kg]: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
| Smak: | Owady i ryba |
| Waga: | 1 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowane owady 14%, Zielony groch 14%, Żółty groch 14%, Drożdże piwne, Mąka grochowa, Siemię lniane... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25%, Zawartość tłuszczu 13%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 0.75%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.9%, L-karnityna... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek choliny, Cynk organiczny, D-pantotenian wapnia, Fosfor 0.5%, Glukozamina, Mangan organiczny, Miedź organiczna... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |