- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (250)
AGD (83)
AGD do zabudowy (82)
AGD małe (473)
Komputery i tablety (758)
Smartfony i zegarki (33)
Foto i kamery (4)
Gaming (376)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 79 | |
| 850 | |
| 850 | |
| Typ filtra: | Antyalergiczny, Wylotowy |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Pojemność [ml]: | 1000 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do podłóg |
| Seria producenta: | Uniwersalny |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dorsz |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dorsz 31%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Jaja 3%, Borówki 2%, Batat 1%, Nasiona babki płesznik 0.2%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
|---|---|
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 1600 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Kolor: | Szary |
Sugerowana cena producenta:
259 zł
| Pojemność [ml]: | 1000 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do mycia podłóg |
| Seria producenta: | Uniwersalny |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2400 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
129 zł
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2200 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Kolor: | Różowy |
| 65 | |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
| 205 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 3.2 |
| Wysokość [cm]: | 9.75 |
| Funkcje: | Automatyczny wyłącznik, Jonizacja, Regulacja temperatury, Możliwość stosowania na mokrych lub wilgotnych włosach... |
|---|---|
| Moc [W]: | 1600 |
| Zastosowane technologie: | Silnik BLDC, Technologia NTC |
| Temperatura maksymalna: | 160 stopni |
Sugerowana cena producenta:
1 299 zł
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Moc [W]: | 1500 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Zastosowane technologie: | Dotykowy ekran, Inteligentna kontrola temperatury, Silnik BLDC, Technologia Jonowa |
| Kolor: | Czarny |
| Pojemność [ml]: | 475 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do mycia butelek i smoczków |
| Seria producenta: | Eko |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| 74 | |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
| 180 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.22 |
| Wysokość [cm]: | 9.75 |
| 80 | |
| Typ filtra: | HEPA |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.4 |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny... |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Zastosowane technologie: | MicroClean |
| 60 | |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny uchwyt, Konstrukcja 2w1, Podświetlenie LED na nasadce, Przezroczysty zbiornik |
| Waga [kg]: | 3.3 |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Seria: | Unlimited 9 |
| Pojemność [ml]: | 5000 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do podłóg |
| Seria producenta: | Uniwersalny |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2400 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Składana rączka |
|---|---|
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 1300 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Kolor: | Szary |
Sugerowana cena producenta:
399 zł
| Wysokość [cm]: | 75 |
|---|---|
| Konstrukcja: | Metal |
| Waga [kg]: | 19.9, 13 |
| Kolor: | Biało-czarny, |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zarządzanie przewodami: | Tak |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 180 |
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
| Wysokość siedziska [cm]: | 48 - 58 |
| Dla dzieci: | Nie |
| Seria: | Diablo Chairs X-Ray |
Wartość poza zestawem:
1 438,00 zł
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dorsz |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dorsz 31%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Jaja 3%, Borówki 2%, Batat 1%, Nasiona babki płesznik 0.2%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókna surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
|---|---|
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2200 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2200 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Kolor: | Srebrny |
| 65 | |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna latarnia... |
| 160 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 210 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.25 |
| Wysokość [cm]: | 9.7 |
| Waga: | 190 |
|---|---|
| Rodzaj: | Wkładka żelowa |
| Rozmiar: | 40 - 46.5 |
| Rekomendowane użycie: | Codzienne użytkowanie |
| Materiał: | Żel |
| Amortyzowane: | Tak |
| Cechy dodatkowe: | Technologia GelWave, Technologia Scholl GelActiv |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Moc [W]: | 1600 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Kolor: | Różowy |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2200 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Kolor: | Czarny |
| Konstrukcja: | Stal |
|---|---|
| Waga [kg]: | 20 |
| Kolor: | |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 100 - 160 |
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna PU |
| 68 | |
| Typ filtra: | E12 |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.6 |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny... |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Zastosowane technologie: | CelesTect |
| 90 | |
| Konstrukcja: | Konstrukcja 2w1 |
| Waga [kg]: | 1.76 |
| Kolor: | Srebrno-szary |
| Seria: | Seria R |
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną i rybą |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Świeża wieprzowina 20%, Świeże ryby 20%, Świeży kurczak 20%, Ananas, Banany, Drożdże browarnicze, Dynia, Imbir, Kminek... |
| Składniki analityczne: | Białko 25.3%, Popiół 9.5%, Tłuszcz 15.2%, Wilgotność 19%, Włókno 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Wartość poza zestawem:
165,15 zł
| 85 | |
| Typ filtra: | HEPA |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.5 |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Rura teleskopowa, Wyświetlacz... |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Zastosowane technologie: | Technologia Optirey |
| 65 | |
| Konstrukcja: | Konstrukcja 4w1 |
| Waga [kg]: | 5.2 |
| Kolor: | Czarny |