- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (257)
AGD (83)
AGD do zabudowy (81)
AGD małe (483)
Komputery i tablety (756)
Smartfony i zegarki (33)
Foto i kamery (4)
Gaming (381)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność [ml]: | 1000 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do mycia podłóg |
| Seria producenta: | ProFloor |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Jagnięcina 36%, Kurczak 22%, Jabłko 1%, Gryka, Mąka grochowa |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 5%, Lignoceluloza, Popiół surowy 2.7%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.3%, Sód 0.5%, Wapń 0.3% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Waga [kg]: | 4.8 |
| Typ: | Mokra |
| 171 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 210 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.25 |
| Wysokość [cm]: | 10.38 |
| 75 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 30 |
| 260 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 270 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 3.2 |
| Wysokość [cm]: | 59 |
| 66 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 30 |
| 200 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 150 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.259 |
| Wysokość [cm]: | 7.98 |
| 63 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 36 |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
|---|---|
| 11 | |
| 75 | |
| Funkcje: | Elektroszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Wyświetlacz, Odłączany odkurzacz ręczny... |
| Napięcie akumulatora [V]: | 22.2 |
| 30 | |
| Konstrukcja: | Konstrukcja 2w1 |
| Waga [kg]: | 3.61 |
| Funkcje dodatkowe: | Higieniczne opróżnienie pojemnika, Wskaźnik ładowania akumulatora, Wskaźnik trybu pracy |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Zastosowane technologie: | Technologia cyklonowa |
| Kolor: | Niebiesko-szary |
| Konstrukcja: | Drewno, Metal, Nylon |
|---|---|
| Waga [kg]: | 19 |
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna PU |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 120 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| 180 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 3 |
| Wysokość [cm]: | 10 |
| 64 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 25 |
| Przeznaczenie: | Do domu, Dywan, Podłogi |
|---|---|
| 83 | |
| Funkcje: | Wyświetlacz, Praca na mokro, Regulacja mocy ssania, Dla alergików, Dla posiadaczy zwierząt |
| Konstrukcja: | Kolorowy wyświetlacz LED, Zbiornik na czystą wodę i zbiornik na brudną wodę |
| Waga [kg]: | 2.94 |
| Funkcje dodatkowe: | Konstrukcja typu 2w1, Łatwe opróżnianie pojemnika, Łatwe wyjmowanie szczotki na rolce, Moduł na akcesoria... |
| Seria: | Wet&Dry |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Zasięg pracy [m]: | 8 |
| Zastosowane technologie: | Brak |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Przeznaczenie: | Do domu |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 24 |
| 79 | |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Zwijacz przewodu |
| Konstrukcja: | Miękkie kółka, Rura teleskopowa z blokadą |
| 200 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 150 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.259 |
| Wysokość [cm]: | 7.98 |
| 63 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 36 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x koncentrator |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 1800 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Silnik BLDC, Technologia Jonowa |
| Kolor: | Szary |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Składana rączka |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 1800 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Kolor: | Czarny |
| 190 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 150 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.228 |
| Wysokość [cm]: | 7.98 |
| 64 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 36 |
Sugerowana cena producenta:
5 999 zł
| Pojemność [ml]: | 840 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do mycia podłóg |
| Seria producenta: | Probiotic |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Skład: | Adhesive, Cellulose, Polacrylate (AGM), Polyester |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 54 |
| Seria: | Daily Protect Extra Large |
| Rozmiar: | XL |
| Informacje dodatkowe: | Bardzo dobre właściwości wchłaniające, Delikatnie perfumowane, Długotrwały komfort, Neutralizują nieprzyjemny zapach |
| Konstrukcja: | Metal |
|---|---|
| Waga [kg]: | 23 |
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna, Tkanina |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 150 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator, 1 x prostownica |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2000 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Zastosowane technologie: | Ceramic, Technologia Jonowa |
| Kolor: | Czarno-fioletowy |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x dysza szybkiego suszenia |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 1600 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Zastosowane technologie: | Inteligentna kontrola ciepła, Technologia Jonowa |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 2 x koncentrator |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2300 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Zastosowane technologie: | Silnik AC, Technologia Jonowa |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
Sugerowana cena producenta:
419 zł
| Pojemność [ml]: | 1000 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do mycia podłóg |
| Seria producenta: | Profi |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Konstrukcja: | Metal |
|---|---|
| Waga [kg]: | 22.2 |
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 136 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Konstrukcja: | Metal |
|---|---|
| Waga [kg]: | 24.5 |
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 150 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
1 049 zł
| 160 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 210 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.25 |
| Wysokość [cm]: | 9.7 |
| 65 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 28 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Zastosowane technologie: | Brak |
| Typ: | Ramka wymienna |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Szerokość [mm]: | 1460 |
| Wysokość [mm]: | 837.4 |
| Zastosowanie: | Telewizor |
Sugerowana cena producenta:
349 zł
| 180 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.22 |
| Wysokość [cm]: | 9.8 |
| 74 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 30 |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 7.2 kg |
| Skład: | Jagnięcina 36%, Kurczak 22%, Jabłko 1%, Gryka, Mąka grochowa |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 5%, Lignoceluloza, Popiół surowy 2.7%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.3%, Sód 0.5%, Wapń 0.3% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Waga [kg]: | 7.2 |
| Typ: | Mokra |
Wartość poza zestawem:
86,40 zł
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x bandaż elastyczny 730 x 3.8 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 7.3 |
| Szerokość [cm]: | 3.8 |
| Zastosowanie: | Mocowanie okładów i opatrunków, Ochronne, Usztywnienie stawów |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Jagnięcina 36%, Kurczak 22%, Jabłko 1%, Gryka, Mąka grochowa |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 5%, Lignoceluloza, Popiół surowy 2.7%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.3%, Sód 0.5%, Wapń 0.3% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Waga [kg]: | 4.8 |
| Typ: | Mokra |
Wartość poza zestawem:
57,60 zł