- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (101)
AGD (83)
AGD do zabudowy (84)
AGD małe (472)
Komputery i tablety (756)
Smartfony i zegarki (33)
Foto i kamery (4)
Gaming (376)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ suszarki: | Standardowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1800 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Silnik BLDC, Technologia Jonowa |
| Kolor: | Szary |
| Typ suszarki: | Standardowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1800 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 2 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Składana rączka |
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Kolor: | Czarny |
| Typ suszarki: | Standardowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1600 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
| Wyposażenie: | 1 x dysza szybkiego suszenia |
| Zastosowane technologie: | Inteligentna kontrola ciepła, Technologia Jonowa |
| Kolor: | Biały |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 160 - 195 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna, Tkanina |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 120 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 180 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 136 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 160 - 195 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 150 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
Sugerowana cena producenta:
1 049 zł
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x mop cylindryczny, 1 x narzędzie do czyszczenia podłogi, 1 x środek czyszczący, 1 x szczotka podłogowa... |
| 180 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.22 |
| Wysokość [cm]: | 9.8 |
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 7.2 kg |
| Skład: | Jagnięcina 36%, Kurczak 22%, Jabłko 1%, Gryka, Mąka grochowa |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 5%, Lignoceluloza, Popiół surowy 2.7%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.3%, Sód 0.5%, Wapń 0.3% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
Wartość poza zestawem:
86,40 zł
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Jagnięcina 36%, Kurczak 22%, Jabłko 1%, Gryka, Mąka grochowa |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 5%, Lignoceluloza, Popiół surowy 2.7%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.3%, Sód 0.5%, Wapń 0.3% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
Wartość poza zestawem:
57,60 zł
| Typ: | Mokra |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Jagnięcina 36%, Kurczak 22%, Jabłko 1%, Gryka, Mąka grochowa |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 5%, Lignoceluloza, Popiół surowy 2.7%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.3%, Sód 0.5%, Wapń 0.3% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wi-Fi, Funkcja mopowania |
|---|---|
| Wyposażenie: | 2 x worek na kurz |
| 230 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.25 |
| Wysokość [cm]: | 9.7 |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x inhibitor kamienia, 1 x płytka przedłużająca rampy stacji dokującej, 1 x rolka mopująca, 2 x worek na kurz... |
| 150 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 270 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.24 |
| Wysokość [cm]: | 9.15 |
| Typ: | |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 36 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dziczyzna 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Żurawina 2%, Borówki 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
Wartość poza zestawem:
705,48 zł
| Typ: | |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 27 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dziczyzna 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Żurawina 2%, Borówki 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Typ: | |
|---|---|
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 18 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dziczyzna 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Żurawina 2%, Borówki 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Zastosowane technologie: | Brak |
|---|---|
| Typ: | Ramka wymienna |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Szerokość [mm]: | 1460 |
| Rodzaj: | Ramka |
Sugerowana cena producenta:
349 zł
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Zwijacz przewodu |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 25 |
| 72 | |
| Funkcje dodatkowe: | Parkowanie pionowe, Parkowanie poziome, System ECO, Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika, Zwijacz przewodu |
| Kolor: | Biało-czarny |
Sugerowana cena producenta:
399 zł
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x inhibitor kamienia, 1 x płytka przedłużająca rampy stacji dokującej, 1 x rolka mopująca, 2 x worek na kurz... |
| 150 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 270 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.24 |
| Wysokość [cm]: | 9.15 |
| Typ: | Tłokowy |
|---|---|
| Poziom hałasu [dB]: | 55 |
| Funkcje dodatkowe: | Cicha praca, Technologia VAT |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Inhalator |
| Zastosowane technologie: | Brak |
|---|---|
| Typ: | Wymienna |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Szerokość [mm]: | 730.8 |
| Rodzaj: | Ramka |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Zwijacz przewodu |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 25.5 |
| 61 | |
| Funkcje dodatkowe: | Łagodny start, Parkowanie pionowe, Parkowanie poziome, Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika... |
| Kolor: | Granatowo-szary |
| Zastosowane technologie: | Brak |
|---|---|
| Typ: | Wymienna |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Nowoczesna biel |
| Szerokość [mm]: | 1241.1 |
| Rodzaj: | Ramka |
| Typ suszarki: | Standardowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1600 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 2 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Inteligentna kontrola temperatury, Pamięć ostatnio wybranej temperatury, Technologia soniczna |
| Kolor: | Srebrno-szary |
| Zastosowane technologie: | Brak |
|---|---|
| Typ: | Ramka wymienna |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Biały |
| Szerokość [mm]: | 1460.0 |
| Rodzaj: | Ramka |
Sugerowana cena producenta:
349 zł