- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (257)
AGD (83)
AGD do zabudowy (81)
AGD małe (483)
Komputery i tablety (756)
Smartfony i zegarki (33)
Foto i kamery (4)
Gaming (381)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Smak: | Jagnięcina |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Jagnięcina 36%, Kurczak 22%, Jabłko 1%, Gryka, Mąka grochowa |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 8%, Tłuszcz surowy 5%, Lignoceluloza, Popiół surowy 2.7%, Wilgotność 78%, Włókno surowe 0.3% |
| Witaminy i minerały: | Fosfor 0.3%, Sód 0.5%, Wapń 0.3% |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Typ: | Mokra |
| 230 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.25 |
| Wysokość [cm]: | 9.7 |
| 60 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 25 |
| 230 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.25 |
| Wysokość [cm]: | 9.7 |
| 60 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 25 |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 36 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dziczyzna 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Żurawina 2%, Borówki 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Typ: |
Wartość poza zestawem:
705,48 zł
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 27 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dziczyzna 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Żurawina 2%, Borówki 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Typ: |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 18 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dziczyzna 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Żurawina 2%, Borówki 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Typ: |
| Typ: | Ramka wymienna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Szerokość [mm]: | 1460.0 |
| Wysokość [mm]: | 837.4 |
| Rodzaj: | Ramka |
| Zastosowane technologie: | Brak |
Sugerowana cena producenta:
349 zł
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Przeznaczenie: | Do mycia podłóg |
| Seria producenta: | Lavender |
| Informacje: |
| Seria: | |
|---|---|
| Kolor: | |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 160 - 195 |
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna, Tkanina |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 120 |
| Wysokość [cm]: | 25 |
|---|---|
| 72 | |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Zwijacz przewodu |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Typ filtra: | Antyalergiczny |
Sugerowana cena producenta:
399 zł
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Kurczak 50%, Drożdże browarnicze, Jabłka, Kminek, Kurkuma, Marchew, Pulpa buraczana, Rozmaryn, Ryż |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 28%, Tłuszcz 15%, Popiół surowy 9%, Wilgotność 19%, Włókno surowe 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Półwilgotna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Przeznaczenie: | Do podłóg |
| Seria producenta: | Uniwersalny |
| Informacje: |
Zakres od A do G
| Wysokość [cm]: | 80.5 |
|---|---|
| Funkcje: | Trzecia szuflada, Połowa załadunku, Automatyczne otwieranie drzwi |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| 14 | |
| Poziom emisji hałasu [dB]: | 45 |
| 54 kWh = 62.1 zł | |
| Zużycie wody na cykl w programie EKO [l/cykl]: | 8.2 |
| Zastosowane technologie: | AutoOpen, ComfortClose, Perfect GlassCare, Technologia EcoPower |
Zakres od A do G
| Funkcje: | Funkcja Turbo, Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator |
| Kolor: | Złoty |
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Moc [W]: | 1600 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Zastosowane technologie: | Inteligentna kontrola temperatury NTC, Silnik bezszczotkowy o dużej prędkości, Technologia AeroBlossom |
| Funkcje: | Automatyczny wyłącznik, Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie, Jonizacja, Regulacja temperatury, Wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x etui |
| Kolor: | Złoty |
| Moc [W]: | 45 |
| Typ: | Wymienna |
|---|---|
| Kolor: | Jasne drewno |
| Szerokość [mm]: | 730.8 |
| Wysokość [mm]: | 425.3 |
| Rodzaj: | Ramka |
| Zastosowane technologie: | Brak |
| Funkcje: | Automatyczny wyłącznik, Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie, Jonizacja, Regulacja temperatury, Wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Wyposażenie: | Brak |
| Kolor: | Czarny |
| Moc [W]: | 50 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Przeznaczenie: | Do mycia podłóg |
| Seria producenta: | Eco |
| Informacje: |
| Typ: | Wymienna |
|---|---|
| Kolor: | Jasne drewno |
| Szerokość [mm]: | 972.7 |
| Wysokość [mm]: | 563.2 |
| Rodzaj: | Ramka |
| Zastosowane technologie: | Brak |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Typ: | Wymienna |
|---|---|
| Kolor: | Nowoczesna biel |
| Szerokość [mm]: | 1241.1 |
| Wysokość [mm]: | 714.2 |
| Rodzaj: | Ramka |
| Zastosowane technologie: | Brak |
| 150 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 270 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.24 |
| Wysokość [cm]: | 9.15 |
| 60 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 30 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x dysza Unfrizz, 1 x etui do przechowywania, 1 x olejek eteryczny, 2 x koncentrator |
| Kolor: | Złoty |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 1600 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 2 |
| Zastosowane technologie: | Inteligentna kontrola temperatury, Pielęgnacja czerwonym światłem, Technologia atomizacji 3D, Technologia Jonowa |
Sugerowana cena producenta:
1 699 zł
| Funkcje: | Automatyczny wyłącznik, Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie, Jonizacja, Regulacja temperatury... |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x pędzel |
| Kolor: | Brązowy |
| Moc [W]: | 1600 |
| Funkcje: | Automatyczny wyłącznik, Jonizacja, Regulacja temperatury, Możliwość stosowania na mokrych lub wilgotnych włosach... |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x etui odporne na ciepło |
| Kolor: | Kremowy |
| Moc [W]: | 900 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator, 1 x nasadka do suszenia włosów dzieci, 1 x okrągła szczotka |
| Kolor: | Złoty |
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Moc [W]: | 1800 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Zastosowane technologie: | Technologia AeroBlossom |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x etui do przechowywania, 1 x koncentrator |
| Kolor: | Różowo-złoty |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 1400 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Zastosowane technologie: | Inteligentna kontrola temperatury, Technologia Jonowa |
Sugerowana cena producenta:
799 zł