- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (241)
AGD małe (49)
Komputery i tablety (1555)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (23)
Gaming (25)
Fitness i sport (1)
Dom (37)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom cyfrowy 8x, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie ludzi, Możliwość zapisu do NVR... |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 5 Mpix, 2688 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Nagrywanie w chmurze, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie ludzi |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Bluetooth, LAN, USB-C |
| Kamera: | 4 Mpix, 2688 x 1520 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.0, Ogniskowa 4.2 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Tryb nocny, Wykrywanie dźwięku, Dwustronna komunikacja głosowa, Rozpoznawanie twarzy... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Bluetooth, USB-C, Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2688 x 1520 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.0, Ogniskowa 4.2 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Tryb nocny, Wykrywanie dźwięku, Dwustronna komunikacja głosowa, Rozpoznawanie twarzy... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE, Bluetooth |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Ochrona hasłem, Znak wodny, Funkcja wykrywania i śledzenia ludzi oparta na AI, Wykrywanie pojazdów |
Sugerowana cena producenta:
599 zł
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 16 Mpix, 7680 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia Push, Powiadomienia na adres email, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Śledzenie obiektów, Podgląd na żywo, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.8, Ogniskowa 5.3 - 86 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie zwierząt, Powiadomienia Push... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.8, Ogniskowa 2.7 - 13.5 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Śledzenie obiektów, Powiadomienia Push, Powiadomienia na adres email, Wykrywanie ludzi... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 - 8 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Powiadomienia Push, Zoom optyczny, Aktywne śledzenie obszaru... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE, LAN |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Dwustronna komunikacja głosowa |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.7, Ogniskowa 2.7 - 13.5 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Tryb nocny, Zoom optyczny, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie ludzi, Przycisk Reset... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 4512 x 2512 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Funkcja PoE, Inteligentne wykrywanie zdarzeń AI, Obrót obrazu: 360 stopni |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Śledzenie obiektów, Noktowizor kolorowy, Wykrywanie ludzi, Możliwość zapisu do NVR... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Czujnik PIR, Nagrywanie w chmurze |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1616 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Podgląd na żywo, Wykrywanie ruchu |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 mm,Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Konfigurowalny region, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Błyski odstraszające intruzów... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.7 - 13.5 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom optyczny |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1616 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Czujnik PIR, Nagrywanie w chmurze, Tryb nocny, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów... |
| Interfejs: | |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 12 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 2 |
| Porty wyjścia: | DisplayPort 1.4 - 2 szt., HDMI 2.0 - 3 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt., USB 3.2 Gen. 2 - 1 szt.... |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2560 x 1920 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 2.8 - 8 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom optyczny, Przycisk Reset, Śledzenie z automatycznym zoomem, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie ruchu... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 2.8 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb nocny, Anti-Flicker, Sygnał kontrolny, Ochrona hasłem, Znak wodny, Czujnik PIR |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Ochrona hasłem |
Sugerowana cena producenta:
179 zł
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia Push, Współpraca z systemem Google Assistant, Inteligentne wykrywanie zdarzeń AI |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN |
| Kamera: | 8 Mpix, 5120 x 1552 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wyszukiwanie wideo AI, AI ISP, Współpraca z systemem Google Assistant |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 8 Mpix, 3840 x 2160 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.7 - 13.5 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wyszukiwanie wideo AI, HDR, Współpraca z systemem Google Assistant, AI ISP |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ax) |
| Kamera: | 5 Mpix, 2880 x 1620 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6, Ogniskowa 2.8 - 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Przycisk Reset |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ uchwytu: | |
| Rozmiar ekranu [cal]: | 32 - 90 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 50 |
| Standard VESA: | 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 400 x 600 |
| Sposób montażu: |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 3 Mpix (dolny obiektyw),3 Mpix (górny obiektyw), 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0... |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie zwierząt, Przycisk Reset |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 6 (802.11 b/g/n/ac/ax) |
| Kamera: | 6 Mpix, 3200 x 1800 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.0, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie pojazdów, Wykrywanie osób zbliżających się do pojazdu, Tryb AOR |