- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (240)
AGD małe (48)
Komputery i tablety (1552)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (23)
Gaming (25)
Fitness i sport (1)
Dom (37)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ produktu: | Statywy do głośników |
|---|---|
| Ilość sztuk w zestawie [szt.]: | 2 |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 6730 |
| Materiał: | Miedź, Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K |
| Długość [m]: | 3 |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | |
| Możliwość rozbudowy: | Tak |
| Dedykowana aplikacja: | Shelly Smart Control |
| Przeznaczenie: | Do bramy, Do kamer monitoringu, Do pomiaru energii, Do pomp wodnych, Do sterowania energią... |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wymiary [mm]: | 40 x 42 x 11 |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowo-czarny |
| Rodzaj: | , , |
| Mocowanie: | Męskie mocowanie gwintowe 1/4, Mocowanie typu zimna stopka - ISO, Żeńskie mocowanie gwintowe 1/4 |
| Waga [g]: | 79 |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Komunikacja: | , Matter, , |
| Możliwość rozbudowy: | Tak |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2000 |
| Dedykowana aplikacja: | Shelly Smart Control |
| Przeznaczenie: | Do czujników, Do sterowania energią |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Wymiary [mm]: | 29 x 34 x 16 |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do wideodomofonów |
| Typ montażu: | Natynkowy |
| Wymiary [mm]: | 130 x 185 x 22 |
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
| 180 | |
| 1 [GTG] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
| 260 | |
| 1 [GTG] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 26.5", 2560 x 1440px, QD-OLED |
|---|---|
| 240 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 1000 (HDR), 250 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
| 165 | |
| 0.8 [MPRT] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 240 | |
| 0.3 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
| 180 | |
| 1 [VRB], 4 [GTG] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
| 180 | |
| 0.5 [MPRT], 1 [GTG] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
| 165 | |
| 1 [GTG] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
| 180 | |
| 0.2 [MPRT] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Ekran: | 31.5", 2560 x 1440px, IPS |
| 180 | |
| 0.5 [GTG], 1 [VRB] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, Rapid IPS |
| 240 | |
| 1 [GTG] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
| 180 | |
| 0.3 [MPRT] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
| 270 | |
| 1 [GTG] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 16:10 | |
| Złącza: | Mini HDMI - 1 szt., USB Type-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 2 szt. |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
| 100 | |
| 5 [GTG] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 5120 x 2880px, Retina |
|---|---|
| 60 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 600 |
| 16:9 | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 5120 x 2880px, Retina |
|---|---|
| 60 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 600 |
| 16:9 | |
Zakres od A do G