- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Foto i kamery (3)
Gaming (166)
Outlet (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | |
| Kolor: | |
| Zawartość zestawu: | 2 osłony silikonowe na Joy-Con |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | |
| Kolor: | |
| Zawartość zestawu: | 2 osłony silikonowe na Joy-Con, 2 ściereczki czyszczące, 2 uchwyty typu kierownica, 4 osłony na Joystick... |
| Rodzaj: | Etui |
|---|---|
| Kompatybilność: | Nintendo Switch |
| Kolor: | Czerwony |
| Zawartość zestawu: | Etui do kontrolerów Joy-Con, Etui na konsolę i akcesoria, Szkło hartowane |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra X1 |
| Przekątna ekranu: | 5.5 |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra X1 |
| Przekątna ekranu: | 5.5 |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra X1 |
| Przekątna ekranu: | 5.5 |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | 256 |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 2 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | Cortex A78C |
| Przekątna ekranu: | 7.9 |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra X1 |
| Przekątna ekranu: | 5.5 |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność dysku twardego: | 32 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie: | 1 |
| Gra w zestawie: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Procesor: | NVIDIA Tegra (zmodyfikowany) |
| Przekątna ekranu: | 6.2 |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Zawartość zestawu: | 2 ściereczki czyszczące, Szkło hartowane |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kompatybilność: | |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Zawartość zestawu: | 2 ściereczki czyszczące, Szkło hartowane |