- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
AGD małe (2465)
Komputery i tablety (2)
Dom (12)
Warsztat i ogród (471)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (63)
Motoryzacja (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 5.5 | |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power 36V |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 8 |
| Zawartość zestawu: | 1 x adapter, 1 x szczotka, 2 x guma do ściągania wody, 2 x rura segmentowa, 2 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Rura segmentowa, Ssawka, Szczotka |
| Działanie: | Czyszczące |
|---|---|
| Proporcje [ml/l]: | 250/1 |
| Rodzaj powierzchni: | Dywany |
| Wartość pH: | 6 - 8 |
| Informacje: | |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Zastosowanie: | Do użytku profesjonalnego, Do użytku w gospodarstwie domowym |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 4.5 |
| Kompatybilność seria: | NAC AKUMULTISYSTEM 40V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 9.5 |
| Kompatybilność seria: | NAC MULTISYSTEM 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zastosowanie: | Podłoga |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 4 x nakładka mopująca |
| Rodzaj produktu: | Nakładka mopująca |
| Zastosowanie: | Kafelki, Panele, Podłoga |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Zawartość zestawu: | 2 x nakładka mopująca |
| Rodzaj produktu: | Nakładka mopująca |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie alergenów, Wychwytywanie kurzu |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x akumulator |
| Rodzaj produktu: | Akumulator |
| Zastosowanie: | Podłoga, Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna |
| Rodzaj produktu: | Szczotka główna |
| Zastosowanie: | Tapicerka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x mini elektroszczotka |
| Rodzaj produktu: | Mini elektroszczotka |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia powierzchni twardych |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Pojemność [ml]: | 2000 |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Podłoga, Tapicerka |
| Liczba szt w opakowaniu: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka do tapicerki, 1 x uchwyt, 1 x uniwersalna ssawka podłogowa |
| Rodzaj produktu: | Ssawka, Uchwyt |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka do kurzu |
| Przeznaczenie: | Do zbierania liści |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Worek |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Podłoga, Powierzchnie twarde, Wychwytywanie kurzu |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 9 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna, 2 x szczotka boczna, 3 x filtr, 3 x nakładka mopująca |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Nakładka mopująca, Szczotka boczna, Szczotka główna |
| Zastosowanie: | Podłoga |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ściereczka z mikrofibry, 1 x szczotka główna, 2 x filtr, 2 x szczotka boczna |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Ściereczka, Zestaw szczotek |
| Zastosowanie: | Kanapa, Meble, Wąskie szczeliny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x turboszczotka |
| Rodzaj produktu: | Turboszczotka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Kafelki, Powierzchnie twarde |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
| Typ: | HEPA, Mikrofibra |
|---|---|
| Zastosowanie: | Kafelki, Podłoga, Wychwytywanie kurzu, Wychwytywanie pyłków |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr HEPA, 2 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Gres, Panele, Parkiet, Powierzchnie twarde |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
Sugerowana cena producenta:
115 zł
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dywan, Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Materace, Meble, Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |