- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
AGD małe (2456)
Komputery i tablety (2)
Dom (12)
Warsztat i ogród (476)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (63)
Motoryzacja (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zastosowanie: | Kafelki, Podłoga, Wychwytywanie kurzu, Wychwytywanie pyłków |
| Współpracuje z produktem: | Tineco Ifloor Breeze, Tineco iFloor One S3 Extreme |
| Typ: | HEPA, Mikrofibra |
| Rodzaj produktu: | Bateria |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
| Współpracuje z produktem: | Samsung Jet 60 |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Gres, Panele, Parkiet, Powierzchnie twarde |
| Współpracuje z produktem: | Thomas |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Tak | |
| Nie | |
| Nie | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Dywan, Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Karcher Puzzi |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Materace, Meble, Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Miele Classic C1, Miele Compact C1, Miele Compact C2, Miele Complete C3, Miele CompleteC1, Miele S1, Miele S2... |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.15 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Tak | |
| Nie | |
| Nie | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Współpracuje z produktem: | Uniwersalny |
| Typ: | Akcesorium czyszczące |
| Rodzaj produktu: | Akcesorium wymienne |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 12 |
| Zastosowanie: | Wymiana zużytych części |
| Współpracuje z produktem: | Dreame Aqua 10 Pro Track, Dreame Aqua 10 Track, Dreame Aqua10 Ultra Track, Dreame Aqua10 Ultra Track Complete |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Nakładka mopująca, Szczotka boczna, Szczotka główna, Worek |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 11 |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Dreame D20 Plus |
| Rodzaj produktu: | Wałek |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do czyszczenia różnych powierzchni |
| Współpracuje z produktem: | R20 Ultra, R20 Ultra Aqua Cycle, Z30 Aquacycle, Z30 Ultra |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka boczna, Wałek |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Zastosowanie: | Wymiana zużytych części |
| Współpracuje z produktem: | Tefal X-Clean 2 GF2251, Tefal X-Clean 4 GF5035 |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Rolka, Szczotka boczna, Szczotka główna, Worek |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 8 |
| Zastosowanie: | Usuwanie zanieczyszczeń, Wychwytywanie kurzu |
| Współpracuje z produktem: | Dreame Aqua10 Roller, Dreame Aqua10 Ultra Roller, Dreame Aqua10 Ultra Roller Complete, Dreame Aqua10 Ultra Roller Master |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie alergenów, Wychwytywanie kurzu |
| Współpracuje z produktem: | Bosch Spotless, Bosch Spotless +, Bosch Spotless Advanced, Bosch Spotless Advanced + |
| Rodzaj produktu: | Osłona |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Ochrona przed osadzaniem się zabrudzeń |
| Współpracuje z produktem: | Mova E30 Ultra, Mova P10 Pro Ultra, Mova P10 Ultra, Mova S10, Mova S10 Plus |
| Rodzaj produktu: | Szczotka główna |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Podłoga, Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Narwal X Plus, Narwal X Ultra, Narwal Z Ultra, Narwal Z10 Ultra |
| Rodzaj produktu: | Ładowarka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Ładowanie odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Bosch Unlimited 10 BBS1041GQC, Bosch Unlimited 10 BBS1041RBA, Bosch Unlimited 10 BCS1041WAC... |
180,47 zł
| Rodzaj produktu: | Dysza |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia butów |
| Współpracuje z produktem: | Karcher SE 3-18 Compact, Karcher SE 3-18 Compact Battery Set, Karcher SE 3-18 Compact Home |
| Typ: | Akcesorium czyszczące |
| Rodzaj produktu: | Bateria |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
| Współpracuje z produktem: | Tefal X-pert 7.60 |
| Rodzaj produktu: | Ściereczka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Zastosowanie: | Powierzchnie twarde |
| Współpracuje z produktem: | Karcher RCV 5 |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Nakładka mopująca, Szczotka boczna, Szczotka główna |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 9 |
| Zastosowanie: | Podłoga, Powierzchnie twarde, Wychwytywanie kurzu |
| Współpracuje z produktem: | Dreame F9 |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu |
| Współpracuje z produktem: | Bissell CrossWave HF3 Cordless Pro 3641N, Bissell CrossWave HF3 Cordless Select 3639N |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Ściereczka, Zestaw szczotek |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Zastosowanie: | Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Karcher RCV 5 |
| Rodzaj produktu: | Pokrywa szczotki |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Ochrona przed osadzaniem się zabrudzeń |
| Współpracuje z produktem: | Dreame D9, Dreame F9 |
| Rodzaj produktu: | Uchwyt |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Przechowywanie |
| Współpracuje z produktem: | Dreame P10, Dreame P10 Pro |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Do odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | BV 5/1, BVL 5, CV 36, CV 38, CV 46, CV 48, Karcher CV 30/1, Karcher NT 25/1, Karcher NT 30/1, Karcher NT 40/1... |
| Typ: | Głowica czyszcząca |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Karcher NT 360 Eco Xpert, Karcher NT 14/1 Ap, Karcher NT 14/1 Ap Adv, Karcher NT 14/1 Ap Advanced... |
| Typ: | Uniwersalny |
| Rodzaj produktu: | Turboszczotka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Dywan, Kanapa, Łóżko |
| Współpracuje z produktem: | Philips Aqua 7000 XC7053/01, Philips Aqua 7000 XC7055/01, Philips Aqua 7000 XC7057/01, Philips Aqua 8000 XC8055/01... |
| Typ: | Akcesoria wymienne |