- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
AGD małe (2456)
Komputery i tablety (2)
Dom (12)
Warsztat i ogród (476)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (63)
Motoryzacja (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Baza piorąca |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do dywanów, Do tkanin |
| Współpracuje z produktem: | Dreame H14 Dual, Dreame H14 Mix |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka boczna, Szczotka główna |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 6 |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Deebot X8 Family |
| Rodzaj produktu: | Akumulator |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Ładowanie odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | iRobot Roomba S9, iRobot Roomba S9+ |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 10 |
| Przeznaczenie: | Wychwytywanie alergenów, Wychwytywanie kurzu, Wychwytywanie pyłków |
| Współpracuje z produktem: | Levoit LVAC-200 |
| Rodzaj produktu: | Rura segmentowa |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Współpracuje z produktem: | Karcher NT 22/1, Karcher T 10/1, T 12/1, T 7/1 Eco!efficiency |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Współpracuje z produktem: | Karcher NT 22/1 Ap L, Karcher NT 22/1 Ap Te L, Karcher NT 25/1 Ap, Karcher NT 27/1, Karcher NT 27/1 Adv... |
| Rodzaj produktu: | Szczotka do parkietu |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Parkiet |
| Współpracuje z produktem: | Zelmer Adaś ZVC313P, Zelmer Adaś ZVC316BB, Zelmer Adaś ZVC323PB, Zelmer Antek ZVC3501R, Zelmer Antek ZVC3501T... |
| Rodzaj produktu: | Turboszczotka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Dywan, Podłoga |
| Współpracuje z produktem: | Electrolux, Philips, Zelmer |
| Rodzaj produktu: | Ssawka szczelinowa |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Kafelki, Panele, Wykładzina |
| Współpracuje z produktem: | Rebel RB-1065 |
| Rodzaj produktu: | Akumulator |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
| Współpracuje z produktem: | Bosch BBS1, Bosch BBS6, Bosch BBS7, Bosch BCS1, Bosch BCS6, Bosch BCS7, Bosch BCS8, Bosch BKS6, Bosch BKS8, Bosch BLS6... |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Dywan, Sierść |
| Współpracuje z produktem: | Eta |
Sugerowana cena producenta:
129 zł
| Rodzaj produktu: | Turboszczotka |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Tapicerka |
| Współpracuje z produktem: | Karcher DS 5.800, Karcher DS 5200, Karcher DS 5500, Karcher DS 5600, Karcher DS 6.000, Karcher VC 6... |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2.15 |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Kompatybilność seria: | Blaupunkt OneDNA 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Zestaw akcesoriów |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 7 |
| Zastosowanie: | Do odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Xiaomi Vacuum S20 |
| Rodzaj produktu: | Rolka |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do czyszczenia powierzchni z kamienia |
| Współpracuje z produktem: | Karcher SCV 4 |
| Rodzaj produktu: | Wałek |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do czyszczenia różnych powierzchni |
| Współpracuje z produktem: | Kärcher SCV 4 Steam Vac |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Szczotka główna |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Do czyszczenia różnych powierzchni |
| Współpracuje z produktem: | Dyson V6 |
| Rodzaj produktu: | Szczotka boczna |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia różnych powierzchni |
| Współpracuje z produktem: | Rowenta, Tefal Explorer Serie 60 |
| Rodzaj produktu: | Akumulator |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Neato Botvac D75, Neato Botvac D85, Neato Robotics BotVac 70e, Neato Robotics BotVac 75, Neato Robotics BotVac 80... |
| Tak | |
| Nie | |
| Nie | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Kompatybilność seria: | Fieldmann Fast Power 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka boczna, Szczotka główna |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 6 |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Ecovacs Deebot T50 Max Pro Omni |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka boczna, Szczotka główna |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 6 |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Ecovacs Deebot T50 Max Pro Omni, Ecovacs Deebot T50 Pro Omni |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | STALCO S-VOLT 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Tak | |
| Tak | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Kompatybilność seria: | STALCO S-VOLT 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu, Wychwytywanie pyłków |
| Współpracuje z produktem: | iRobot Roomba S9, iRobot Roomba S9+ |
| Rodzaj produktu: | Akumulator |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Ładowanie odkurzacza |
| Współpracuje z produktem: | Braava 320, Braava 321 |
| Rodzaj produktu: | Adapter |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 3 |
| Współpracuje z produktem: | Karcher KWD 1 V-12/2/18, Karcher KWD 1 W V-12/2/18, Karcher KWD 1 W V-12/4/18, Karcher KWD 2 S V-15/4/18... |