- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
AGD małe (2455)
Komputery i tablety (2)
Dom (15)
Warsztat i ogród (477)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (63)
Motoryzacja (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x rura |
| Rodzaj produktu: | Rura segmentowa |
| Typ: | Litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x akumulator |
| Rodzaj produktu: | Akumulator |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu |
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Zawartość zestawu: | 2 x szczotka boczna |
| Rodzaj produktu: | Szczotka boczna |
| Typ: | Parkietówka |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Parkiet |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka do parkietów |
| Rodzaj produktu: | Szczotka do parkietu |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x rura teleskopowa |
| Rodzaj produktu: | Rura teleskopowa |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Zastosowanie: | Kanapa, Meble, Samochód |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Ssawka szczelinowa |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Meble |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Kafelki, Panele, Wykładzina |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Ssawka szczelinowa |
| Typ: | Akcesorium czyszczące |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Tapicerka |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x dysza |
| Rodzaj produktu: | Dysza |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x bateria |
| Rodzaj produktu: | Akumulator |
| Typ: | Turboszczotka |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dywan, Sierść |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x turboszczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
Sugerowana cena producenta:
129 zł
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Tapicerka |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x turboszczotka |
| Rodzaj produktu: | Turboszczotka |
| Tak | |
| Waga [kg]: | 2.15 |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Tak | |
| Waga [kg]: | 1.2 |
| Kompatybilność seria: | Blaupunkt OneDNA 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Zastosowanie: | Do czyszczenia powierzchni z kamienia |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x rolka czyszcząca |
| Rodzaj produktu: | Rolka |
| Zastosowanie: | Do czyszczenia różnych powierzchni |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x wałek |
| Rodzaj produktu: | Wałek |
| Tak | |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Zastosowanie: | Do czyszczenia różnych powierzchni |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna |
| Rodzaj produktu: | Szczotka główna |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia różnych powierzchni |
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Zawartość zestawu: | 2 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka boczna |
| Zastosowanie: | Do dywanów, Do tkanin |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x baza piorąca |
| Rodzaj produktu: | Baza piorąca |
| Tak | |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Kompatybilność seria: | Fieldmann Fast Power 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 6 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna, 2 x szczotka boczna, 3 x filtr antybakteryjny |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka boczna, Szczotka główna |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 6 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna, 2 x szczotka boczna, 3 x filtr |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka boczna, Szczotka główna |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 6 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna, 2 x szczotka boczna, 3 x filtr |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka boczna, Szczotka główna |
| Tak | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | STALCO S-VOLT 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Tak | |
| Waga [kg]: | 2.9 |
| Kompatybilność seria: | STALCO S-VOLT 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |