- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (10)
Fitness i sport (303)
Dom (94)
Książki, muzyka, film (48)
Zdrowie i uroda (2)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Forma: | Płyn |
|---|---|
| Typ kolagenu: | Kolagen typu I i III |
| 10000 mg | |
| Smak: | Tropikalny |
| Wielkość porcji: | 25 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Smak: | Naturalny |
| Wielkość porcji: | 4 kapsułki |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj: | Monohydrat kreatyny |
| Liczba kapsułek: | 120 |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Naturalny |
| Wielkość porcji: | 3.5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 57 |
| Rodzaj: | Monohydrat kreatyny |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Naturalny |
| Wielkość porcji: | 3.4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 161 |
| Rodzaj: | Monohydrat kreatyny |
| Zastosowanie: | Po treningu, Uzupełnienie diety |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Smak: | Naturalny |
| Wielkość porcji: | 4 kapsułki |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 100 |
| Rodzaj: | Monohydrat kreatyny |
| Liczba kapsułek: | 400 |
| Zastosowanie: | Po treningu |
| Forma: | Baton |
|---|---|
| Smak: | Karmelowo-orzechowy |
| Wielkość porcji: | 1 baton |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Baton |
| Zastosowanie: | Uzupełnianie diety |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Naturalny |
| Wielkość porcji: | 3.4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 147 |
| Rodzaj: | Monohydrat kreatyny |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 120 |
| Rodzaj: | Kwasy Omega-3 |
| Liczba kapsułek: | 120 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Rodzaj: | Kwasy Omega-3 |
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 2 kapsułki |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Smak: | Podwójna czekolada |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 37 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 18 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Bez cukru: | Nie |
| Zawartość białka w 100 g: | 70 g |
| 395 kcal |
| Smak: | Truskawkowy |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Bez cukru: | Nie |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| 382 kcal |
| Forma: | Baton |
|---|---|
| Smak: | Dubajska czekolada |
| Wielkość porcji: | 1 baton |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Baton |
| Zastosowanie: | Uzupełnianie diety |
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Jabłkowy |
| Wielkość porcji: | 4.1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 48 |
| Rodzaj: | Monohydrat kreatyny |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Smak: | Waniliowy |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Bez cukru: | Nie |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| 382 kcal |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Smak: | Naturalny |
| Wielkość porcji: | 2 kapsułki |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Liczba kapsułek: | 120 |
| Zastosowanie: | Przed treningiem |
| L-karnityna: | — |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Smak: | Naturalny |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Ekstrakt z Ashwagandhy: | 200 mg |
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Pomarańczowy |
| Wielkość porcji: | 5.8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 86 |
| Rodzaj: | Kreatyna |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Smak: | Waniliowy |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Bez cukru: | Nie |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| 382 kcal |
Wartość poza zestawem:
254,70 zł
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin |
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Cytrusowo-lemoniadowy |
| Wielkość porcji: | 4.1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 48 |
| Rodzaj: | Monohydrat kreatyny |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Pomarańczowy |
| Wielkość porcji: | 3.75 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 133 |
| Rodzaj: | Kreatyna |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Smak: | Masło orzechowe |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Bez cukru: | Nie |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| 382 kcal |
| Smak: | Czekoladowo-karmelowy |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Bez cukru: | Nie |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| 382 kcal |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Smak: | Naturalny |
| Wielkość porcji: | 2 kapsułki |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Liczba kapsułek: | 120 |
| Zastosowanie: | Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| L-karnityna: | — |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
| Liczba kapsułek: | 180 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Rodzaj: | Kwasy Omega-3 |
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |