- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (10)
Fitness i sport (303)
Dom (94)
Książki, muzyka, film (48)
Zdrowie i uroda (2)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Pomarańczowy |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 14.4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 35 |
| Waga [g]: | 504 |
| Smak: | Waniliowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 2100 |
| 134 kcal | |
| — |
| Smak: | Waniliowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 1400 |
| 134 kcal | |
| — |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 90 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Smak: | Naturalny |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Ekstrakt z Ashwagandhy: | 200 mg |
| Waga [g]: | 28.8 |
| Smak: | Ciastko kremowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Wielkość porcji: | 300 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 3 |
| Rodzaj: | Gainer |
| Zawartość białka w 100 g: | 15 g |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 1000 |
| 1129 kcal | |
| 3.96 g |
| Forma: | Tabletka |
|---|---|
| Smak: | Naturalny |
| Zastosowanie: | Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 1 tabletka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 80 |
| Rodzaj: | Beta-alanina |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 180 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
Wartość poza zestawem:
107,97 zł
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 120 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
Wartość poza zestawem:
71,98 zł
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Pomarańczowy |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 4.8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 52 |
| Rodzaj: | Beta-alanina |
| Waga [g]: | 250 |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Cytrynowy |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, W trakcie treningu |
| Wielkość porcji: | 3.75 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 133 |
| Rodzaj: | Kreatyna |
| Waga [g]: | 500 |
| 3000 mg |
| Forma: | Tabletka musująca |
|---|---|
| Smak: | Pomarańczowy |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, W trakcie treningu |
| Wielkość porcji: | 2 tabletki |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 5 |
| Rodzaj: | Izotonik |
| 75 kcal |
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Jabłkowy |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Wielkość porcji: | 4.1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 121 |
| Rodzaj: | Kreatyna |
| Waga [g]: | 500 |
| 3 g |
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Grejpfrutowy |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 14.4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 35 |
| Waga [g]: | 504 |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 2 kapsułki |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
Wartość poza zestawem:
68,89 zł
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Owocowy |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 13 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 40 |
| Rodzaj: | EAA |
| Waga [g]: | 520 |
| Smak: | Czekoladowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 105 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zawartość białka w 100 g: | 80 g |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 700 |
| 124 kcal | |
| — |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Smak: | Naturalny |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Wielkość porcji: | 3 kapsułki |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 40 |
| Rodzaj: | AAKG |
| Smak: | Pomarańczowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Wielkość porcji: | 50 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Rodzaj: | Odżywka węglowodanowa |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 1000 |
| 192 kcal |
| Smak: | Cytrynowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Wielkość porcji: | 50 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Rodzaj: | Odżywka węglowodanowa |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 1000 |
| 192 kcal |
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Cytrynowy |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Wielkość porcji: | 4.1 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 121 |
| Rodzaj: | Kreatyna |
| Waga [g]: | 500 |
| 3 g |
| Forma: | Kapsułka |
|---|---|
| Smak: | Naturalny |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Wielkość porcji: | 15 kapsułek |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 8 |
| Rodzaj: | BCAA |
| Smak: | Czekoladowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 2100 |
| 134 kcal | |
| — |
| Smak: | Czekoladowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 1400 |
| 134 kcal | |
| — |
| Smak: | Truskawkowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Wielkość porcji: | 50 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Rodzaj: | Odżywka węglowodanowa |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 1000 |
| 192 kcal |
| Forma: | Proszek |
|---|---|
| Smak: | Pomarańczowy |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 5.5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 72 |
| Waga [g]: | 400 |
| Typ kolagenu: | Nieokreślony |
| 5000 mg |
| Smak: | Waniliowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 105 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 6 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zawartość białka w 100 g: | 80 g |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 700 |
| 124 kcal | |
| — |
| Smak: | Biała czekolada z malinami |
|---|---|
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 2100 |
| 134 kcal | |
| — |