- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (10)
Fitness i sport (303)
Dom (94)
Książki, muzyka, film (48)
Zdrowie i uroda (2)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Smak: | Biała czekolada z malinami |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| 382 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 1400 |
| 134 kcal | |
| — |
| Rodzaj: | Kwasy Omega-3 |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 360 |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Wartość poza zestawem:
182,70 zł
| Rodzaj: | Kwasy Omega-3 |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 240 |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Rodzaj: | BCAA |
|---|---|
| Smak: | Cytrynowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 25 |
| Wielkość porcji: | 20 g |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Waga [g]: | 500 |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Smak: | Waniliowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 86 g |
| 352 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 35 |
| 123 kcal | |
| — |
| Rodzaj: | Potas |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 30 |
| Wielkość porcji: | 2 tabletki |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Rodzaj: | Gainer |
|---|---|
| Smak: | Czekoladowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 12 |
| Wielkość porcji: | 300 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 15 g |
| Wartość energetyczna w 100 g: | 376 kcal |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 3500 |
| 1129 kcal | |
| 3.96 g |
| Smak: | Cytrusowy |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 10 |
| Wielkość porcji: | 8 tabletek |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Typ kolagenu: | Nieokreślony |
| 7200 mg |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 180 |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Wartość poza zestawem:
110,97 zł
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 120 |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Wartość poza zestawem:
73,98 zł
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Smak: | Waniliowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 17 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 86 g |
| 352 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 1800 |
| 123 kcal | |
| — |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Smak: | Waniliowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 17 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 86 g |
| 352 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 1200 |
| 123 kcal | |
| — |
| Rodzaj: | Witamina C |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Rodzaj: | EAA |
|---|---|
| Smak: | Ananasowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 40 |
| Wielkość porcji: | 13 g |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Waga [g]: | 520 |
| Rodzaj: | Kreatyna |
|---|---|
| Smak: | Grejpfrutowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 86 |
| Wielkość porcji: | 5.8 g |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Waga [g]: | 500 |
| 3000 mg |
| Rodzaj: | Izotonik |
|---|---|
| Smak: | Tropikalny |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 40 |
| Wielkość porcji: | 17.5 g |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, W trakcie treningu |
| Waga [g]: | 700 |
| 60 kcal |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Smak: | Jagodowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 64 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| 382 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 2270 |
| 134 kcal | |
| — |
| Smak: | Naturalny |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Wielkość porcji: | 2 kapsułki |
| Zastosowanie: | Przed treningiem |
| L-karnityna: | 2000 mg |
| Rodzaj: | Kreatyna |
|---|---|
| Smak: | Pomarańczowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 44 |
| Wielkość porcji: | 5.8 g |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Waga [g]: | 260 |
| 3000 mg |
| Smak: | Naturalny |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Rodzaj: | Gainer |
|---|---|
| Smak: | Ciastko kremowe |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 3 |
| Wielkość porcji: | 300 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 15 g |
| Wartość energetyczna w 100 g: | 376 kcal |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 1000 |
| 1129 kcal | |
| 3.96 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Smak: | Kokosowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 64 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| 382 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 2270 |
| 134 kcal | |
| — |
| Rodzaj: | Gainer |
|---|---|
| Smak: | Waniliowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 3 |
| Wielkość porcji: | 300 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 15 g |
| Wartość energetyczna w 100 g: | 376 kcal |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 1000 |
| 1129 kcal | |
| 3.96 g |
| Rodzaj: | Gainer |
|---|---|
| Smak: | Czekoladowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 3 |
| Wielkość porcji: | 300 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 15 g |
| Wartość energetyczna w 100 g: | 376 kcal |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 1000 |
| 1129 kcal | |
| 3.96 g |
| Rodzaj: | Izotonik |
|---|---|
| Smak: | Mrożona herbata |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 40 |
| Wielkość porcji: | 17.5 g |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, W trakcie treningu |
| Waga [g]: | 700 |
| 60 kcal |
| Smak: | Pomarańczowy |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 25 |
| Wielkość porcji: | 14.4 g |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Waga [g]: | 360 |
| Rodzaj: | Gainer |
|---|---|
| Smak: | Waniliowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 12 |
| Wielkość porcji: | 300 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 15 g |
| Wartość energetyczna w 100 g: | 376 kcal |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 3500 |
| 1129 kcal | |
| 3.96 g |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Smak: | Ciastko kremowe |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 64 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| 382 kcal | |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 2270 |
| 134 kcal | |
| — |
| Rodzaj: | Kreatyna |
|---|---|
| Smak: | Ananasowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 44 |
| Wielkość porcji: | 5.8 g |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Waga [g]: | 260 |
| 3000 mg |
| Rodzaj: | Gainer |
|---|---|
| Smak: | Bananowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 3 |
| Wielkość porcji: | 300 g |
| Zawartość białka w 100 g: | 15 g |
| Wartość energetyczna w 100 g: | 376 kcal |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Wegańskie: | Nie |
| Waga [g]: | 1000 |
| 1129 kcal | |
| 3.96 g |