- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (10)
Fitness i sport (303)
Dom (94)
Książki, muzyka, film (48)
Zdrowie i uroda (2)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Smak: | Waniliowy |
|---|---|
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 200 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 12 |
| 765 kcal | |
| Rodzaj: | Odżywka węglowodanowa |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Smak: | Truskawkowy |
|---|---|
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 64 |
| 134 kcal | |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| — |
| Smak: | Czekoladowy |
|---|---|
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 200 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 12 |
| 765 kcal | |
| Rodzaj: | Odżywka węglowodanowa |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Smak: | Truskawkowy |
|---|---|
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 300 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 12 |
| 1129 kcal | |
| Rodzaj: | Gainer |
| Zawartość białka w 100 g: | 15 g |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| 3.96 g |
| Smak: | Owocowy |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 20 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 25 |
| Rodzaj: | BCAA |
| Forma: | Proszek |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 30 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
| Forma: | Kapsułka |
| Liczba kapsułek: | 30 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Smak: | Grejpfrutowy |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 5.8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 44 |
| Rodzaj: | Kreatyna |
| Forma: | Proszek |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| 3000 mg |
| Smak: | Cola |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 20 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 25 |
| Rodzaj: | BCAA |
| Forma: | Proszek |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Smak: | Masło orzechowe |
|---|---|
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1 |
| 123 kcal | |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zawartość białka w 100 g: | 86 g |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| — |
| Smak: | Cola |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 20 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 14 |
| Rodzaj: | BCAA |
| Forma: | Proszek |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| Smak: | Truskawkowy |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 20 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 25 |
| Rodzaj: | BCAA |
| Forma: | Proszek |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem |
| Smak: | Grejpfrutowy |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 14.4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 25 |
| Forma: | Proszek |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 180 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin |
| Forma: | Kapsułka |
| Liczba kapsułek: | 180 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Wartość poza zestawem:
125,97 zł
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 180 |
| Rodzaj: | Kwasy Omega-3 |
| Forma: | Kapsułka |
| Liczba kapsułek: | 180 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Wartość poza zestawem:
146,97 zł
| Wielkość porcji: | 2 kapsułki |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 90 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
| Forma: | Kapsułka |
| Liczba kapsułek: | 180 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Wartość poza zestawem:
59,70 zł
| Smak: | Pomarańczowy |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 14.4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 105 |
| Forma: | Proszek |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Wartość poza zestawem:
314,70 zł
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 270 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
| Forma: | Kapsułka |
| Liczba kapsułek: | 270 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Wartość poza zestawem:
149,97 zł
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 120 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin |
| Forma: | Kapsułka |
| Liczba kapsułek: | 120 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Wartość poza zestawem:
83,98 zł
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 120 |
| Rodzaj: | Kwasy Omega-3 |
| Forma: | Kapsułka |
| Liczba kapsułek: | 120 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Wartość poza zestawem:
97,98 zł
| Wielkość porcji: | 2 kapsułki |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 60 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
| Forma: | Kapsułka |
| Liczba kapsułek: | 120 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Smak: | Pomarańczowy |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 14.4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 70 |
| Forma: | Proszek |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Wielkość porcji: | 1 kapsułka |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 180 |
| Rodzaj: | Kompleks witamin i minerałów |
| Forma: | Kapsułka |
| Liczba kapsułek: | 180 |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
Wartość poza zestawem:
99,98 zł
| Smak: | Naturalny |
|---|---|
| Wegańskie: | Tak |
| Wielkość porcji: | 105 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 6 |
| 130 kcal | |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zawartość białka w 100 g: | 85 g |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| — |
| Smak: | Waniliowy |
|---|---|
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 105 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 6 |
| 410 kcal | |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zawartość białka w 100 g: | 59 g |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| — |
| Smak: | Dubajska czekolada |
|---|---|
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 105 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| 134 kcal | |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| — |
| Smak: | Naturalny |
|---|---|
| Wegańskie: | Tak |
| Wielkość porcji: | 105 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 6 |
| 130 kcal | |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zawartość białka w 100 g: | 85 g |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| — |
| Smak: | Waniliowy |
|---|---|
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 105 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 6 |
| 410 kcal | |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zawartość białka w 100 g: | 59 g |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| — |
| Smak: | Dubajska czekolada |
|---|---|
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 105 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| 134 kcal | |
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, Uzupełnienie diety |
| — |
| Smak: | Ananasowy |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 25 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 27 |
| Forma: | Płyn |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Typ kolagenu: | Morski |
| 10000 mg |
Wartość poza zestawem:
229,23 zł
| Smak: | Ananasowy |
|---|---|
| Wielkość porcji: | 25 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 18 |
| Forma: | Płyn |
| Zastosowanie: | Uzupełnienie diety |
| Typ kolagenu: | Morski |
| 10000 mg |
Wartość poza zestawem:
152,82 zł