- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (189)
AGD (94)
AGD do zabudowy (42)
AGD małe (165)
Komputery i tablety (71)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (51)
Gaming (6)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 100 - 25600 | |
| 5-osiowy | |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Tak | |
| Mocowanie obiektywu: | |
| 3 | |
| Live MOS | |
| Kolor obudowy: |
Wartość poza zestawem:
4 498,55 zł
| 200 - 25600 | |
| 5-osiowy | |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Tak | |
| Mocowanie obiektywu: | |
| 3 | |
| Live MOS | |
| Kolor obudowy: |
| 200 - 25600 | |
| 5-osiowy | |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Tak | |
| Mocowanie obiektywu: | |
| 3 | |
| Live MOS | |
| Kolor obudowy: |
| 100 - 25600 | |
| 5-osiowy | |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Tak | |
| Mocowanie obiektywu: | |
| 3 | |
| Live MOS | |
| Kolor obudowy: |
Wartość poza zestawem:
4 498,55 zł
| Mocowanie obiektywu: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Ogniskowa [mm]: | 50 - 200 |
| Maksymalny otwór przysłony: | f/2.8 |
| Średnica filtra [mm]: | 77 |
| Elementy niskodyspersyjne: | Tak |
| 24 | |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Mocowanie obiektywu: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Ogniskowa [mm]: | 40 - 150 |
| Maksymalny otwór przysłony: | f/2.8 |
| Średnica filtra [mm]: | 72 |
| Elementy niskodyspersyjne: | Nie |
| 30 - 8.2 | |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Mocowanie obiektywu: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Ogniskowa [mm]: | 12 - 100 |
| Maksymalny otwór przysłony: | f/4.0 |
| Elementy niskodyspersyjne: | Tak |
| 84 - 12 | |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Mocowanie obiektywu: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Ogniskowa [mm]: | 14 - 150 |
| Maksymalny otwór przysłony: | f/4.0 |
| Średnica filtra [mm]: | 58 |
| Elementy niskodyspersyjne: | Tak |
| 75 - 8.2 | |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Mocowanie obiektywu: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Ogniskowa [mm]: | 40 - 150 |
| Maksymalny otwór przysłony: | f/4.0 |
| Średnica filtra [mm]: | 58 |
| Elementy niskodyspersyjne: | Nie |
| 30 - 8.2 | |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Mocowanie obiektywu: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Ogniskowa [mm]: | 40 - 150 |
| Maksymalny otwór przysłony: | f/4.0 |
| Średnica filtra [mm]: | 62 |
| Elementy niskodyspersyjne: | Nie |
| 30 - 8.2 | |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Mocowanie obiektywu: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Ogniskowa [mm]: | 75 - 300 |
| Maksymalny otwór przysłony: | f/4.8 |
| Średnica filtra [mm]: | 58 |
| Elementy niskodyspersyjne: | Tak |
| 16 - 4.1 | |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Mocowanie obiektywu: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Ogniskowa [mm]: | 12 - 40 |
| Maksymalny otwór przysłony: | f/2.8 |
| Średnica filtra [mm]: | 62 |
| Elementy niskodyspersyjne: | Tak |
| 84 - 30 | |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Mocowanie obiektywu: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Ogniskowa [mm]: | 20 |
| Maksymalny otwór przysłony: | f/1.4 |
| Średnica filtra [mm]: | 58 |
| Elementy niskodyspersyjne: | Nie |
| 57 | |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Mocowanie obiektywu: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Ogniskowa [mm]: | 8 |
| Maksymalny otwór przysłony: | f/1.8 |
| Elementy niskodyspersyjne: | Tak |
| 180 | |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Mocowanie obiektywu: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Ogniskowa [mm]: | 8 - 25 |
| Maksymalny otwór przysłony: | f/4.0 |
| Średnica filtra [mm]: | 72 |
| Elementy niskodyspersyjne: | Nie |
| 107 - 47 | |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Mocowanie obiektywu: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Ogniskowa [mm]: | 60 |
| Maksymalny otwór przysłony: | f/2.8 |
| Średnica filtra [mm]: | 46 |
| Elementy niskodyspersyjne: | Nie |
| 20 | |
| Zastosowanie: | System Mikro 4/3 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | |
| Pojemność pamięci: | 4 GB |
| Format zapisu: | WMA |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Aktywacja głosem: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | , |
| Pojemność pamięci: | 8 GB |
| Format zapisu: | L-PCM, MP3 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Aktywacja głosem: | Nie |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | , |
| Pojemność pamięci: | 4 GB |
| Format zapisu: | L-PCM, MP3 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Aktywacja głosem: | Nie |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | , |
| Pojemność pamięci: | 4 GB |
| Format zapisu: | L-PCM, MP3 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Aktywacja głosem: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ mikrofonu: | |
| Nośnik zapisu: | , |
| Pojemność pamięci: | 16 GB |
| Format zapisu: | MP3, PCM (WAV) |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Aktywacja głosem: | Nie |