- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
Dom (1295)
Warsztat i ogród (131)
Motoryzacja (2)
Outlet (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Czarny|Złoty |
| Ilość żródeł światła: | 1 |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Miejsce montażu: | Sufit |
| Styl: | Nowoczesny |
| Pomieszczenie: | Salon, Jadalnia, Kuchnia, Gabinet i biuro, Korytarz, Sypialnia |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Kolor: | Czarny|Bursztyn |
|---|---|
| Rodzaj: | Oświetlenie szynowe |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 8 |
| Pomieszczenie: | Gabinet i biuro, Jadalnia, Korytarz, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Kolor: | Czarny|Grafitowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Oświetlenie szynowe |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 8 |
| Pomieszczenie: | Salon, Jadalnia, Kuchnia, Gabinet i biuro, Korytarz, Sypialnia |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny|Przezroczysty |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E27 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Pomieszczenie: | Gabinet i biuro, Jadalnia, Korytarz, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E27 |
| Styl: | Industrialny |
| Pomieszczenie: | Salon, Jadalnia, Kuchnia, Gabinet i biuro, Korytarz, Sypialnia |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Zasilanie: | 48V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 14 |
| Wymiary [mm]: | 22x292x25 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Zasilanie: | 48V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 24 |
| Wymiary [mm]: | 22x292x25 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Zasilanie: | 48V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 12 |
| Wymiary [mm]: | 88x235x23 |
| Ilość źródeł światła: | 12 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa szynowa |
| Zasilanie: | 48V |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 7 |
| Wymiary [mm]: | 2000x35x35 |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Materiał: | Metal |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Miejsce montażu: | Sufit |
| Ilość źródeł światła: | 5 |
| Temperatura barwowa [K]: | 3000 |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Miejsce montażu: | Sufit |
| Ilość źródeł światła: | 2 |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Miejsce montażu: | Sufit |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | Wbudowany LED |
| Styl: | Nowoczesny |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Miejsce montażu: | Sufit |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Miejsce montażu: | Sufit |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Miejsce montażu: | Sufit |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Miejsce montażu: | Sufit |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Miejsce montażu: | Sufit |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Miejsce montażu: | Sufit |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Miejsce montażu: | Sufit |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Miejsce montażu: | Sufit |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Miejsce montażu: | Sufit |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | Wbudowany LED |
| Styl: | Nowoczesny |
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |