- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (3)
Dom (2)
Outlet (3437)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 182 x 90.8 x 70.5 | |
| 376 chłodziarka + 196 zamrażarka | |
| 338 kWh = 388.7 zł | |
| Pełny No Frost | |
| 37 | |
| Funkcje: | Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Wymuszona cyrkulacja powietrza |
| Rodzaj produktu: | Lodówka |
| Rodzaj: | Side By Side |
| Funkcje dodatkowe: | , Funkcja ECO, , Szuflada HarvestFresh |
| Wyświetlacz: | Zewnętrzny |
Zakres od A do G
| Rodzaj produktu: | Smartwatch |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj produktu: | Zabawka |
|---|---|
| Rodzaj: | Budzik z lampką nocną |
| Płeć: | Chłopiec, Dziewczynka |
| Wiek: | 6+ |
| Funkcje dodatkowe: | 14 melodii do zasypiania, Budzik, Lampka, Timer |
| Rodzaj produktu: | PASEK |
|---|---|
| Rodzaj: | Pasek |
| Kompatybilność: | Meta Quest 2 |
| Dodatkowe informacje: | Ergonomiczny pasek poprawia równowagę i przytrzymuje urządzenie |
| Rodzaj produktu: | Orbitrek magnetyczny |
|---|---|
| Rodzaj: | Orbitrek |
| Regulacja oporu: | Tak |
| Magnetyczny | |
| Pomiar pulsu: | Nie |
| Długość kroku [cm]: | 39 |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 14 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 110 |
| Rolki transportowe: | Tak |
| Ćwiczone partie mięśni: | Biodra, Klatka piersiowa, Łydki, Plecy, Pośladki, Uda |
| Funkcje: | Regulacja prędkości nawiewu |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Wentylator podłogowy |
| Rodzaj: | Wentylator podłogowy |
| Moc [W]: | 50 |
| Średnica śmigła [cm]: | 40 |
| Funkcje dodatkowe: | 3 prędkości nawiewu, Oscylacja |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 2000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry przeciwkurzowe, Hartowane szkło na panelu bocznym, Przycisk BIOS FlashBack na panelu tylnym |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7 |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
|---|---|
| Intel Core i7-14700KF | |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 2000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak | |
| Dodatkowe informacje: | Hartowane szkło na panelu bocznym |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti, 16 GB, GDDR7 |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry przeciwkurzowe, Hartowane szkło na panelu bocznym |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 8 GB, GDDR7 |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak | |
| Dodatkowe informacje: | Hartowane szkło na panelu bocznym |
| Karta graficzna - nadrzędny: | AMD Radeon RX 7800 XT, 16 GB, GDDR6 |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
|---|---|
| AMD Ryzen 9 5900XT | |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak | |
| Dodatkowe informacje: | Hartowane szkło na panelu bocznym |
| Karta graficzna - nadrzędny: | AMD Radeon RX 7800 XT, 16 GB, GDDR6 |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 7800X3D | |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Dodatkowe informacje: | Hartowane szkło na panelu bocznym, Hartowane szkło na panelu przednim |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
| Rodzaj produktu: | Słuchawki nauszne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Asystent głosowy, Bluetooth 5.3, IPX4, Szybkie ładowanie, Zasięg: 10 m |
| Dedykowane: | Do podróży, Do telefonów, Na rower, TV - Hi-Fi |
| Czas pracy [h]: | do 32 |
| Bluetooth | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 120 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 109 | |
| Nie | |
| Regulacja głośności: | Nie |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 7500F | |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak | |
| Dodatkowe informacje: | Hartowane szkło na panelu bocznym |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 4060, 8 GB, GDDR6 |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 9800X3D | |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry przeciwkurzowe, Przycisk Q-Flash Plus na panelu tylnym |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
| Rodzaj produktu: | Leżaczek-bujaczek |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Wiek dziecka: | 0-12 m |
| Waga dziecka [kg]: | 0 - 9 |
| Dodatkowe informacje: | 3 opcje pochylenia, 8 melodyjek, Funkcja kojących wibracji, Materiał łatwy w czyszczeniu... |
| Automatyczny: | Tak |
| Materiał wykonania: | Metal, Tkanina |
| Funkcje: | Wyciągana wylewka, Aerator napowietrzający strumień, Słuchawka 2-funkcyjna |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | BATERIA KUCHENNA |
| Funkcje dodatkowe: | Aerator napowietrzający strumień, Słuchawka 2-funkcyjna |
| Rodzaj baterii: | Jednodźwigniowa |
| Typ: | Stojąca |
| Wykonanie korpusu: | Mosiądz |
| Elastyczna wylewka: | Nie |
| Rodzaj produktu: | KOMPUTER |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry przeciwkurzowe, Hartowane szkło na panelu bocznym |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7 |
| Rodzaj produktu: | Laptop |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3 |
| Intel Core i7-12700H | |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000GB PCIe NVMe |
| Windows 11 Home | |
| Dodatkowe informacje: | Format obrazu: 16:9 |
| RAM - nadrzędny: | 16GB, DDR5 |
| Karta graficzna - nadrzędny: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran - nadrzędny: | 17.3", 2560 x 1440px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny dla W11: | Windows 11 Home |
| 16 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1 (z HDCP), 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen. 1, 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2... |
| Rodzaj produktu: | Słuchawki dokanałowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | DSP |
| Dedykowane: | Do telefonów, PC |
| Nie | |
| Pasmo przenoszenia min. [Hz]: | 20 |
| Pasmo przenoszenia max. [Hz]: | 20000 |
| 120 | |
| Nie | |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Smartwatch |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch, Zegarek sportowy |
| Komunikacja: | Bluetooth |
| Android, iOS | |
| 1.2 | |
| Tak |
| Rodzaj produktu: | Laptop |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.61 |
| Apple M3 Pro | |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 1000GB |
| macOS | |
| Dodatkowe informacje: | 1 miliard kolorów, Jasność XDR: 1000 nitów utrzymywana na całym ekranie, 1600 nitów szczytowo (tylko treści HDR)... |
| RAM - nadrzędny: | 18GB |
| Karta graficzna - nadrzędny: | Apple M3 Pro (18 rdzeni) |
| Ekran - nadrzędny: | 14.2", 3024 x 1964px, Matryca Liquid Retina XDR, Mini LED, 120Hz |
| System operacyjny dla W11: | macOS |
| 18 | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci SD, 1 x HDMI 2.1, 1 x MagSafe 3, 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| Rodzaj produktu: | KARTA GRAFICZNA |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | 0dB tryb Zero-Fan, Architektura AMD Polaris, Podwójny BIOS, Technologia AMD CrossFire, Technologia AMD Eyefinity... |
| Układ graficzny: | Radeon RX 580 |
| Rodzaj pamięci: | GDDR5 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 270 |
| Rodzaj produktu: | TABLET |
|---|---|
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 6.0, Modem Nie |
| Karta graficzna: | Apple M5 (10 rdzeni) |
| Apple M5, 9-rdzeniowy | |
| iPadOS | |
| 13", 2752 x 2064px, OLED,Ultra Retina XDR | |
| 256 | |
| 12 | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 26 |
| Złącza: | Złącze USB |
| Rodzaj produktu: | TABLET |
|---|---|
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem Nie |
| Karta graficzna: | Apple M3 (9 rdzeni) |
| Apple M3, 8-rdzeniowy | |
| iPadOS | |
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 512 | |
| 8 | |
| Wersja systemu operacyjnego - nadrzędny: | iPadOS 18 |
| Złącza: | Złącze USB |
| Rodzaj produktu: | WIEŻA |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Funkcje dodatkowe: | Alarm, Automatyczne wyszukiwanie stacji, Odtwarzanie plików MP3 z pamięci USB, Wyświetlacz |
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Bluetooth: | Tak |
| Moc znamionowa RMS: | 20 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Radio: | DAB+, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Rodzaj produktu: | Rower spinningowy |
|---|---|
| Rodzaj roweru: | Spinningowy |
| Regulacja oporu: | Tak |
| Mechaniczny | |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 7 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 120 |
| Rolki transportowe: | Tak |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Plecy, Pośladki, Ramiona, Uda |
| H - użytek domowy | |
| Do budowania formy |
| Rodzaj produktu: | Smartwatch |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Rodzaj produktu: | Smartwatch |
|---|---|
| Rodzaj: | Smartwatch |
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |