- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (710)
AGD (201)
AGD do zabudowy (149)
AGD małe (271)
Komputery i tablety (696)
Smartfony i zegarki (1626)
Foto i kamery (100)
Gaming (160)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 13 | |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 18V |
| Waga [kg]: | 10 |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 1000 |
| Moc pozorna [VA]: | 1000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 2 |
| Gniazda wyjściowe: | Schuko - 2 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Przed zbyt niskim napięciem, Przed zbyt wysokim napięciem |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 2 x 9 |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Bęben |
|---|---|
| Maksymalna długość węża [m]: | 40 |
| Materiał bębna: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kółka transportowe: | Nie |
| Wąż w zestawie: | Tak |
| Długość węża [m]: | 40 |
| Model producenta: | 18645-55 |
| Rodzaj: | Bęben |
|---|---|
| Maksymalna długość węża [m]: | 25 |
| Materiał bębna: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kółka transportowe: | Nie |
| Wąż w zestawie: | Tak |
| Długość węża [m]: | 35 |
| Model producenta: | 18640-55 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
|---|---|
| Typ: | Li-Ion |
| 8 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Wskaźnik stanu baterii: | Tak |
| Waga [g]: | 1500 |
| Kompatybilność marka: | Einhell |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 8.7 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Kółka transportowe: | Tak |
| Ciśnienie maksymalne [bar]: | 140 |
| Długość węża [m]: | 6 |
| Wydajność tłoczenia [litr/h]: | 474 |
| Zbiornik na detergent: | Tak |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Napięcie zasilające [V]: | 230-240 |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
| Model producenta: | Core 140-6 Power Control Patio - EU |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.57 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 8.71 |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Zwijacz przewodu |
| 890 | |
| Typ filtra: | Antyalergiczny |
Sugerowana cena producenta:
2 199 zł
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.62 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Temperatura [st. C]: | 350, 550 |
| Zużycie powietrza [l/min]: | 200 |
| Funkcja chłodzenia: | Nie |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 2 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ uchwytu: | Szybkozaciskowy |
| Silnik: | Bezszczotkowy |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.4 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Rodzaj: | Listwa |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2300 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1 |
| Kompatybilność seria: | Power For All 12V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 1.5 | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 12 |
| Typ uchwytu: | Szybkomocujący |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V |
|---|---|
| Waga [g]: | 400 |
| Funkcja chłodzenia: | Nie |
| Napięcie [V]: | 18 |
| Wskaźnik naładowania: | Tak |
| Kompatybilność marka: | Gardena |
| Natężenie [A]: | 3 |
| Zasilanie: | Ręczne |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.05 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| Typ: | Ręczny |
| Długość całkowita [mm]: | 686 |
| Średnica cięcia [mm]: | 55 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Kolor: | Pomarańczowo-czarny |
Sugerowana cena producenta:
399 zł
| Zasilanie: | Ręczne |
|---|---|
| Waga [kg]: | 0.49 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Rodzaj: | Sekator do gałęzi |
| Typ: | Ręczny |
| Długość całkowita [mm]: | 450 |
| Średnica cięcia [mm]: | 38 |
| Materiał ostrza: | Stal |
| Antypoślizgowy uchwyt: | Nie |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
Sugerowana cena producenta:
255 zł
| Typ filtra: | Mikrofiltr |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Standardowy |
| Typ worka: | Syntetyczny |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Informacje dodatkowe: | Odporne na rozdarcie |
| Model odkurzacza: | 01D011, 01D012, 040.549, 099.493, 110.047, 140.391, 201.156, 214.853, 220, 240, 262.338, 282.913, 285.913, 300... |
Sugerowana cena producenta:
39 zł
| Waga [kg]: | 22.2 |
|---|---|
| Typ obudowy: | |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Moc skuteczna [W]: | 2700 |
| Moc pozorna [VA]: | 3000 |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 5 |
| Gniazda wyjściowe: | IEC C13 - 4 szt., IEC C19 - 1 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Przed zbyt niskim napięciem, Przed zbyt wysokim napięciem... |
| Pojemność akumulatora [Ah]: | 54 |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
2 349 zł
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Silnik: | Szczotkowy |
| Regulacja obrotów: | Tak |
| Maksymalna prędkość brzeszczotu [skok/min]: | 3000 |
| Długość skoku [mm]: | 26 |
| Typ brzeszczotu: | Z uchwytem typu T |
| Rodzaj: | Listwa |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Kolor: | Grafitowy |
| Rodzaj: | Zestaw woblerów |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Szkło, Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Dominujący kolor: | Wielokolorowy |
| Model producenta: | PowerBait Nessie |
| Waga [kg]: | 3.38 |
|---|---|
| Kompatybilność seria: | Power X-Change |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| Regulacja obrotów: | Nie |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia [obr/min]: | 6500 |
| Blokada wrzeciona: | Tak |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |