- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (3)
AGD (4)
AGD do zabudowy (18)
AGD małe (284)
Komputery i tablety (66)
Smartfony i zegarki (12)
Foto i kamery (2)
Gaming (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Wycinarka do otworów w glazurze |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do glazury |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Wkład do wałka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do farb emulsyjnych, Do farb lateksowych, Do farb silikatowych |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał uchwytu/rączki: | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość wkładu [mm]: | 190 |
| Rodzaj: | Wałek |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do farb akrylowych, Do farb emulsyjnych, Do farb lateksowych |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał uchwytu/rączki: | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość wkładu [mm]: | 100 |
| Rodzaj: | Wkład do wałka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do farb emulsyjnych, Do farb lateksowych, Do farb silikatowych |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał uchwytu/rączki: | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość wkładu [mm]: | 250 |
| Rodzaj: | Paca |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do kleju, Do zapraw |
| Materiał uchwytu/rączki: | Drewno |
| Wymiary [cm]: | 48 x 13 |
| Zastosowanie: | Do sztablatury |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał uchwytu/rączki: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Do sztablatury |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał uchwytu/rączki: | Tworzywo sztuczne |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
|---|---|
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dominujący kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro |
| Dominujący kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Kevlar |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro Max |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
|---|---|
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1200 |