- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7207)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (104)
Komputery i tablety (1140)
Smartfony i zegarki (746)
Foto i kamery (9)
Gaming (188)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Kolor: | Żółty |
| Materiał: | PVC |
| Dodatkowe informacje: | Zaczepy blokujące |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Kategoria: | , |
| Przepustowość: | |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | PVC |
| Dodatkowe informacje: | Zgodność ze standardem: ANSI, Zgodność ze standardem: EIA-568B, Zgodność ze standardem: TIA |
| Typ: | |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.8 |
| Złącza: | IEC 320 C13 żeński, Schuko męski - kątowy |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Certyfikat CE, Certyfikat LVD, Certyfikat PAHS, Certyfikat ROHS, Certyfikat VDE, Grubość żyły: 0.75 mm... |
| Typ: | |
|---|---|
| Długość [m]: | 3 |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Złącza: | DVI-D Single Link męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | Full HD 60Hz |
| Materiał: | PVC |
| Dodatkowe informacje: | Kabel dwukierunkowy, Średnica kabla: 6 mm |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Długość [m]: | 1 |
| Oplot: | PVC |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Złącza: | Micro USB-B męski, USB-A męski |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Miedź, PVC |
| Dodatkowe informacje: | Płaszcz z elastycznego tworzywa, Potrójna warstwa ekranowania |
| Typ: | |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.8 |
| Złącza: | DC 5.5 x 2.5 mm, USB-C |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Maksymalna moc 65W, Obsługa Power Delivery, Wbudowany inteligentny chip zarządzania energią |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
|---|---|
| 2000 | |
| Maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu [min]: | 100 |
| Tak | |
| Wyznaczanie obszaru koszenia: | Bezprzewodowo (wirtualnie) |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
|---|---|
| 4000 | |
| Maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu [min]: | 90 |
| Tak | |
| Wyznaczanie obszaru koszenia: | Bezprzewodowo (wirtualnie) |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Złącze: | USB-C |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Dodatkowe informacje: | Mikrofon z redukcją szumów |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Złącze: | USB-C |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Dodatkowe informacje: | Mikrofon z funkcją wyciszania przez obrócenie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Złącze: | USB-C |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Dodatkowe informacje: | Częstotliwość próbkowania: 32 kHz, Opóźnienie łączności 2.4 GHz: 25 ms, Przycisk wyciszenia mikrofonu... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ subwoofera: | |
| Bluetooth: | Tak |
| Moc znamionowa RMS [W]: | 100 |
| Automatyczne włączanie: | Tak |
| Złącze: | Brak |
| Impedancja [Ω]: | 2.5 |
| Głębokość [cm]: | 13.4 |
| Szerokość [cm]: | 32.5 |
| Wysokość [cm]: | 35.8 |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | PVC |
| Dodatkowe informacje: | Średnica 5 mm |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Oplot: | Nie |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | PVC |
| Dodatkowe informacje: | Metoda połączenia T568B, Średnica 5.6 mm |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | PVC |
| Dodatkowe informacje: | Średnica 6.2 mm, Zgodność ze standardem: EIA, Zgodność ze standardem: TIA |
| Długość [m]: | 5 |
|---|---|
| Oplot: | Aluminiowy |
| Impedancja [Ω]: | 75 |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Długość [m]: | 5 |
|---|---|
| Oplot: | Aluminiowy |
| Impedancja [Ω]: | 75 |
| Powłoka zewnętrzna: | Płaszcz PVC |
| Ekran ochronny: | Ekranowanie 2-warstwowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Złącze: | USB-C |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Dodatkowe informacje: | Bluetooth 5.3, Dioda LED połączenia bezprzewodowego, Odbieranie/odrzucanie połączeń, Pokrętło regulacji głośności... |
| Rodzaj: | Przenośny |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Tryb pracy: | Delikatny, Intensywny, Średni |
| Regulacja ciśnienia wody: | Tak |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 33W |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Brązowy |
Sugerowana cena producenta:
619 zł
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Dzwonek |
| Typ dzwonka: | Bezprzewodowy |
| Ilość dźwięków: | 60 |
| Stopień ochrony [IP]: | IP20, IP55 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Złącze: | USB-C |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Dodatkowe informacje: | 5 minut ładowania na 1 godzinę słuchania, Bluetooth 5.2, Funkcja mikrofonu Voice Focus... |
| Długość [m]: | 3 |
|---|---|
| Przepustowość: | 32.4 Gb/s |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K 60Hz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Dodatkowe informacje: | Bawełniany oplot, Częstotliwość odświeżania 240Hz w 1440p, Display Stream Compression 1.2 (DSC)... |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 1 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 12W |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Długość [m]: | 5 |
|---|---|
| Złącza: | SC/APC - SC/APC |
| Kolor: | Biało-zielony |
| Typ światłowodu: | Jednomodowy |
| Rodzaj konstrukcji: | Simplex |
| Średnica kabla [mm]: | 3 |
| Dodatkowe informacje: | Minimalny promień zgięcia: 5 mm, Średnica włókna: 9/125 µm, Temperatura pracy: od -40 do +85 stopni Celsjusza... |
| Typ: | |
|---|---|
| Długość [m]: | 2 |
| Przepustowość: | 10.8 Gb/s |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 144Hz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Dodatkowe informacje: | Format kolorów: RGB, Format kolorów: Y′CBCR 4:2:2, Format kolorów: Y′CBCR 4:4:4, Głębia kolorów: 48 bit/px... |