- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7486)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (106)
Komputery i tablety (1138)
Smartfony i zegarki (744)
Foto i kamery (9)
Gaming (188)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Wyposażenie: | Adapter z USB-C na USB-A, Kabel audio 3.5 mm, Kabel ładujący USB-C do USB-A (1.5 m), Odbiornik USB-C |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | , |
| Typ: | |
| Złącza: | Lightning męski, USB-C męski |
| Długość [m]: | 1 |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Ekranowanie: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Materiał: | PVC |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Materiał: | PVC |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Materiał: | PVC |
| Kolor: | Czarno-złoty |
|---|---|
| Rodzaj: | Adapter |
| Typ kabla: | HDMI - HDMI |
| Wtyk kątowy: | Tak |
| Obsługiwany format: | 4K, 8K |
| 2.1 |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Wyposażenie: | Głowice wtykowe, Kabel USB-A do USB-C, Kabel USB-C/USB-C, Karta aktywacyjna Dolby Atmos, Stacja bazowa A50... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Mop elektryczny |
| Zastosowanie: | Podłogi twarde |
| Czas pracy [min]: | 35 |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja woskowania, Możliwość regulacji długości, Regulowany kąt nachylenia, Usuwanie bakterii... |
| Wyposażenie: | 1 x zasilacz, 2 x ściereczka do mopowania, Miarka |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Materiał: | Nylon |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Materiał: | PVC |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | , |
| Typ: | |
| Złącza: | Micro USB męski, USB-C męski |
| Długość [m]: | 0.75 |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Materiał: | PVC |
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Typ: | RCA - RCA |
| Długość [m]: | 3 |
| Typ kabla: | RCA - RCA |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Obsługiwany format: | Brak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Zastosowanie: | |
| Typ: | |
| Złącza: | |
| Długość [m]: | 0.5 |
| Prędkość transmisji: | 6 Gb/s |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Złącza kątowe: | Jedno |
| Ekranowanie: | Nie |
| Zatrzaski: | Tak |
| Materiał: | Miedź, Nylon |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | |
| Typ: | |
| Złącza: | |
| Długość [m]: | 0.5 |
| Prędkość transmisji: | 6 Gb/s |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Ekranowanie: | Nie |
| Zatrzaski: | Tak |
| Materiał: | Miedź, Nylon |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 0.5 |
| Przepustowość: | 21.6 Gb/s |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Ekranowanie: | Nie |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 60Hz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | HDMI męski, Mini DisplayPort męski |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Ekranowanie: | Nie |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Obsługa audio: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Liczba gniazd [szt]: | 1 |
| Wtyczki wejściowe: | Europa |
| Wtyczki wyjściowe: | Wielka Brytania |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 13 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3250 |
| Uziemienie: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
40 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 3 |
| Standard USB: | |
| Prędkość transmisji: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Ekranowanie: | Nie |
| Materiał: | Miedź, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Materiał: | PVC |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Ekranowanie: | U/UTP |
| Materiał: | PVC |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | IEC 320 C13 żeński, Schuko męski - kątowy |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Złącza kątowe: | Jedno |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | DVI-D Single Link męski, HDMI męski |
| Długość [m]: | 3 |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Maksymalny obsługiwany format: | Full HD 60Hz |
| Materiał: | PVC |
| Obsługa audio: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | , |
| Typ: | |
| Złącza: | Micro USB-B męski, USB-A męski |
| Długość [m]: | 1 |
| Standard USB: | USB 3.0 |
| Prędkość transmisji: | 5 Gb/s |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Materiał: | Miedź, PVC |